2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

موافقم باهات👌

اون تاپیکم که نوشته بچه ها بیاید کارتون دارمو گزارش بزنید خدایی هر کدومتون گزارش احتیاج بودید واستون زدم 

من میخاستم ببوسمش بذارمش کنار                                بوسیدمش برنامه عوض  شد😓😂😂😂
من تهرانم اصالت شیراز ولی نامزد به عقد میگیم..کلا صیغه و اینت نداریم یا خواستگار،یا نامزده یا شوهر

نامزد کلا ب کسی میگن ک شما یا انتخابش میکنی یا نه .وقتی عقد بشین دیگه نمیتونی بخای یا نخای چون شوهرته..مث نامزدای انتخاباتی یا رای میارن یا نه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

والا به خدا مام همین طوریم که میگی

نامزدی یعنی قبل از عقد و دوره کوتاه آشنایی بعد از خواستگاری

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2738
من تهرانم اصالت شیراز ولی نامزد به عقد میگیم..کلا صیغه و اینا نداریم یا خواستگار،یا نامزده یا شوهر

خب تاجایی من میدونم اصلش اینه

عقد یعنی چی؟ یعنی شما بله گفتی و زن و شوهرین دیگه رسمی و کتبی پس عاقلانه بهش نگاه کنیم نامزدی نیست

ولی بر اساس هرفرهنگی این تغییر داده شده

دییونه شدیم به خدا،  بعد از ده صفحه میفهمی منظورش شوهرشه یا دوست پسرش😂

میگن اگه بنویسیم دوست پسذ مارو میترکونن

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
نامزدی اصطلاحه شرعیه دوست پسر و دوست دختره 😂

نامزدی که شرعی نیست

شرعی فقط عقد

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
نامزد کلا ب کسی میگن ک شما یا انتخابش میکنی یا نه .وقتی عقد بشین دیگه نمیتونی بخای یا نخای چون شوهرت ...

خوب من کاری ندارم معنی نامزد چیه گفتم ما اینجوری هستیم،،مشکلی هم باهاش نداریم😁ما شوهر به کسی میگیم گه باهاش تو ی خونه باشیم

درضمن اون حرفتون که میگید حق انتخاب ندادی بعد عقد چرته، مگه عهد دقیانوس بسوزی و بسازی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ما رسم داریم امروز ک اومدن خواستگاری قرار مرار عقد رو میزارن وقتی عقد کردن همه میگن نامزد شدن! تو رسم ما شناخت دختر و پسری قبل عقد وجود نداره مثلا چندماه آشنا شن بحرفن 

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 
خب تاجایی من میدونم اصلش اینه عقد یعنی چی؟ یعنی شما بله گفتی و زن و شوهرین دیگه رسمی و کتبی پس عاقل ...

من حرف شما زیر سوال نبردم فقط این گفتم که بدونید هرجا رسمش فرق داره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706