2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان شدید همه کسای ک داشتن و دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 60 پست
یادمه رفته بودم سونو دکتر محکم فشار میداد تخمدانامو بعد منم دردم میگرفت هیچی نمیگفتم فکر میکردم طبی ...

😂😂من اصلا دردم نمیومد تو مشکلی داشتی

خدایا دوقلو هام  سالم بیان بغلم 🙏💋
خب بخاطر همینه که تخمدان هات تنبل شده دیگه من کلی دکتر سنتی و صنعتی رفتم و دارو خوردم نزدیک 2میلیو ...

باشه ببینم میتونم🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه خیلی لاغرم چجوری ورزش کنم

عزیزم لاغر نمیخواد بکنی سالم بخور ورزشم بکن..ادم ک باورزش همش لاغر نمیشه حتی ورزش و تغذیه کنار هم باعث میشه بدنت رو فرمم بیاد..کلا تحرک‌واسه تنبلی تخمدان خوبه..حتما برو طب سنتی درمان کن 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738
عزیزم لاغر نمیخواد بکنی سالم بخور ورزشم بکن..ادم ک باورزش همش لاغر نمیشه حتی ورزش و تغذیه کنار هم با ...

دوماهم ورزش کردم بعدش رفتم دکتر هیچ تقییری نکرده بودم منم سرد شدم

دکتر رفتی یا سر خود میخوری؟ شاید دکتر کنارش ترانگزامیک اسید هم بهت می‌داده 

والا ی ماما بهم گفت ...نمیدونم مردم از خونریزی واقعا😞😞😞😞

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
تو عقدیم ولی رابطه داشتیم حامله هم شدم😁😁ولی سقط شد توی یه تصادف

وووی چرا سقط شد یعنی منم میتونم با تنبلی تخمدان بچه دار  شم با چن بار رابطه باردار شدی دارو هم میخوردی

2706