2726
عنوان

من شاسی بلند میخوام

382 بازدید | 13 پست

نفر سمت چپ آقا لطف‌الله نماینده‌ی مجلس شورای اسلامیه که طی واکنش به ماجرای دریافت دنا پلاس گفت:
"من ? ش  اسی بلند می‌خواهم"!

"در دوره قبل نماینده‌ها شاسی‌بلند گرفتند،
اما ما از جیب خودمان ماشین می‌خریم
و در طول ۴سال این ماشین اسقاط می‌شود؛
آیا این درست است که این هزینه از جیب منِ نماینده باید پرداخت شود؟"

"برای رفتن به مناطق کوهستانی و روستایی
شاسی بلند می خواهم،
اگر این ماشین دنا را بفروشم با ۴۰۰میلیون تومان
اضافه بر آن هم نمی‌شود شاسی بلند خرید"!!!

"دولت به جای اینکه نمایندگان را در مقابل هجمه‌ی
افکار عمومی قرار دهد، باید دفترکار ،
ماشین و نیروی انسانی بیشتری در اختیار نمایندگان بگذارد."!!!

نفر سمت راست هم سادیو مانه بازیکن میلیاردر لیورپول هست که وقتی بهش گفتن چرا گوشی شکسته‌ات رو عوض نمیکنی؟ گفت: کشور فقیری دارم، بجای خریدن اجناس لوکس برای خودم در کشورم بیمارستان و مدرسه و...ساختم.

بنده ضمن عذرخواهی از آقای مانه که عکسش رو کنار لطف‌الله قرار دادم هفته‌ی دفاع مقدس را در سال جهش تولید و یکسال بعد از سال رونق تولید و دوسال بعد از سال حمایت از کالای ایرانی و سه سال بعد از سال اقتصاد مقاومتی و چند سال بعد از سال‌ *دولت و ملت‌_همدلی‌و‌همزبانی!!!!*، خدمت تمام هموطنان عزیزم تبریک عرض می‌نمایم
و از همین‌جا به اطلاع مسئولین مملکت
میرسونم که *لطف‌الله شاسی بلند میخواد*
*بدید بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثل لطف# _الله نباشیم 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ما یه شاسی بلند داریم اگه ناراحته بدیم بهش

فقط از مجلس نره یوقت😐🥺😂

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

گفتن شایعه ست براش ساختن منم.کلی ظهری فحشش دادم😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
ما یه شاسی بلند داریم اگه ناراحته بدیم بهش فقط از مجلس نره یوقت😐🥺😂

🤣🤣🤣🤣🤣

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400