2726
عنوان

خیلی دلم براش تنگ شده

711 بازدید | 65 پست

به نظرتون بهش پیام بدم؟ 

چند ماه پیش خودم وسط دعوا بهش گفتم برو دیگه هیچوقت بهم پیام نده. ولی الان خیلی دلم براش تنگ شده. 

غرورمم اجازه نمیده بهش پیام بدم. 

به نظرتون چیکارکنم؟ 

پیام‌ندع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونم دلش تنگ شده بود پیام میداد خو

شایدم الان با یکی دیگس

بیخیال بابا

اون غرورشو نشکسته تو چرا میشکنی

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
من اگه جات بودم یه مناسبتی پیام مناسبتی میدادم

خلاقیتتو شکر😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
پیام بده بعد بگو ببخشید اشتباه شد

اوه بابا این خیلی قدیمیه خخخخخ

طرف درجا میفهمه😂

اوه بابا این خیلی قدیمیه خخخخخ طرف درجا میفهمه😂

مهم اینه که پیام رو بده   

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2706