2703
2553

پوست سرم مدتی قارچی شده،دوبار شامپو ضد قارچ استفاده کردم تا تموم شده باز اومده

الانم شامپو گیرم نیومد بخرم 

جوش شیرین و حنا و قهوه مو دارم تو خونه ترکیب کنم بزنم سرم جوش شیرین چطوری بزنم؟

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سرکه سیب بزن تمااام

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2456

من ی تیکه فقط جلو موهام پوستش بلند میشه یعنی قارچه ؟

از کجا بفهمم؟

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

سرکه سیب یکم نمک قاطی کن با سرنگ بزن لابلای موهات کف سرت بعد ماساژ بده

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2714
من ی تیکه فقط جلو موهام پوستش بلند میشه یعنی قارچه ؟ از کجا بفهمم؟

پسوریازیس یا درماتیت سبوره ممکنه باشه باید بری متخصص بفهمه

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
ازکجا میدونی قارچه

شوره نیس،شپشم نیست،خارش داره،روی پوست سرم وقتی کسی نگاه میکنه مثل یه چیزایی هست که همه جای پوست سرم هست 

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
فقط حنابذار،،شب بذارتاصبح بخواب صبح پاشوبشور،،عالیه

باسه حالا خیسوندم حتما میذارم،میخام برم کوتاهم کنم موهامو،اینقد دختر موهامو کشیده از سردر دارم میمیرم

2706