2733
2734

من شوهرم با پدرش کار میکنه پدرش اصلا در حقوق دادن با انصاف نیست میدونین 1سیصد میده باورتون میشه؟700میره واسه اجاره خونه 300قسط 300یا شاید کمتر خوردو خوراکمون .حلالش نمیکنم بعد من یک کفش اسپورتیمو 3ساله میپوشم فقط یک کفش دارم ها بعد که مادرشوهرم میگه بچه بیار حرصم میگیره زورم میاد .بچه بیارم که بعد واسه پول پوشک هم دعوا کنیم؟شوهرمم چند بار با پدرش سر قضیه پول قهر کرده ولی اون گوشش بدهکار نیست بیرون هم کار نیست اونجایی هم که کار میکنن وسیله هاش با برادرش شریکی هست کارشون خیلی خوبه ولی حساب کتاب دست باباشه به شوهرم میگم آخه پدرت چکارس که حساب دست اون باشه میگه من بدون اون نمیتونم یعنی میترسه واسه همین .اینم بگم برادرشوهرم هم با اوناس .واسه برادر شوهرمم کم میده .ولی چون اون مجرده واسه راحت تره قضیه.نمیدونم اون بیشرف چرا از شکم ما میزنه خانوما واقعا پدرشوهرم خیلی سیاست داره یعنی با زبون مار رو از لونش میکشه بیرون.وقتایی هم که شوهرم قهر میکنه چون پدشوهرم قند داره زود خودشو به مریضی میزنه بخدا من میفهمم ادا در میاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم شوهرت بره کارگری

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بهش بگو بچه مثل من نیست ی  کتونی رو ۳ سال بتونه بپوشه 

نیازاش روز ب روز تغییر میکنه 

با ۳۰۰ تومنم پول پوشکش در نمیاد

ادم وقتی تصمیم ب بچه دارشدن میگیره ک کلا ۱و ۳۰۰ حقوق ماهیانش نباشه😒

خیلی راحت بگو

و پاییز،بهاریست که عاشق شده است...🍁🍃❤
2738

اه چی بگه آدم همه چیز یه طرف اونجا که خودشومیزنه به مریضی یه طرف تصور کردم دقیقا چطوری میکنه خودشو 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2706