2737
2734
عنوان

به دنبال یه خانوم برای زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2859 بازدید | 161 پست
چون تو فامیل مجرد یا مورد مناسب نداریم زیاد هم اهل بیرون رفتن نیستم. دوست دختر هم داشتم واقعا خسته ک ...

اینجا ؟!!

واقعا؟!!!!🙄

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

پسرم شما چرا مطلقه اخه میخوای مطلقه   همه جا پره نی نی سایت همه باردارن

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون تو فامیل مجرد یا مورد مناسب نداریم زیاد هم اهل بیرون رفتن نیستم. دوست دختر هم داشتم واقعا خسته ک ...

مرد ان است که  ازدواج نکند  بقیه ته دیگن

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2738
یدفعه بگو یه زن کارمند میخوام بیاد خرجمو بده دیگه صغرا کبرا چیدن نمیخواد که.

۸ میلیارد ادم خلق شده با ۸ میلیارد طرز تفکر متفاوت و دیدگاه متفاوت.

بهتر هست برای اینکه دیگران به ما احترام بذارن اول به خودمون احترام بذاریم.

منظورم هم از کارمند کارمند رسمی و ... نیست حتی شرکتی فقط مهم اینکه بتونه برای خودش سرگرمی داشته باشه تا کسل نشه من کارم چون فکری خیلی درگیری ذهنی دارم و اگر هر دو تمام مدت تو خونه باشیم مطمنا جالب نمیشه برای همین هم گفتم

یدونه کارمند بانک ته انبار مونده بچشم پسره قبوله؟ اگه میخوای ک بسته بندی کنم پست کنم برات

کارمندو نگه دار بکشیم پولاشو بخوریم چرا میدی به این

من زنش میشم؟

جدی عزیز پس بهشون بگو 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706