2733
2734
عنوان

شما بودین چیکار میکردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 29 پست
ببخشید این چه شوهری بدتر ازشوهرمن  کارت حقوقم دستش بود تازمانی که پول میدادم زن خوب بودم کا ...

یه ادمی بود همیشه سیلی میزد

یه ادمی هم بود همیشه گل میداد

اونی ک سیلی میزد یروز سیلی نزد شد ادم خوبه

اونی ک گل میداد یبار گل نداد شد ادم بده.

حکایت همه ی ماهاست

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
یه ادمی بود همیشه سیلی میزد یه ادمی هم بود همیشه گل میداد  اونی ک سیلی میزد یروز سیلی نزد شد ...

دقیقا

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه یه نفر را دوست داشته باشی بعد اذیتش کنی.بجا برداشتن کارت یارانه باید ماهانه هم بهت پول بده حالا نمیگم زیاد ولی این اقا پیش خودش خدایی چه فکری میکنه.چجوری دلش میاد همچین کاری کنه.چموری اون پول از گلوش پایین میره.فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه عزیزم خیلی سخته 

2731

نمیدونم چرا متاسف شدم‌ ازوجود این همه زن بددهن و پرخاشگر بجای توهین ب همسرش راه حل پیدا کنید و‌بگید

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
نه عروسی کردیم

عزیزم واقعا نمیدونم با همچین مردی برخورد نداشتم بخدا.من از اولش گفتم ک مدیریت پولو اینا با من چون شوهر من خیلی عاشق بود اون موقع هرچی میگفتی سریع قبول میکرد دیگه همون شد ک کارشم ازاد بود اما همه رو تا هزار تومن اخر راست میگفت پولاهم میکمد به حساب من چکی چیزیم داشت من میرفتم پاس میکردم واسه خرجیم من اوایل سال ۹۲ازدواج کردیم سال اول خیلی سخت بود قسطا رو میدادیم و ۵۰۰خرج خونه بود ک خب ما سال اول پدرم همه چیز داده بود از اون ۳۰۰پس انداز میشد ک من قرعه برداشته بودم.حالا شما اولین کار کارتخوانو پس بده بعد به شوهرتم ب،و ک مشتری ندارمو اینا پولات ک جمع شد بده سکه گرمی یا هرچیزی فقط اصلا به،شوهرت نگو یا اگه خیلی پیله کرد ی مبلغ خیلی خیلی کم بده بگو اوضاع بده مشتری نمیادو اینا ببین جواب میده یان.بعدم مگه خودش نمیره سرکار؟

2738
عزیزم واقعا نمیدونم با همچین مردی برخورد نداشتم بخدا.من از اولش گفتم ک مدیریت پولو اینا با من چون شو ...

چرا میره ولی سال اول ازدواجمونیم کلی بدهی داره...اون پولم که تو رفت تو کارتخوان رفیقش پای بدهی رفیقش کم کرد..کارت یارانه روهم داده دست اون..خیلی اوضاعمون بی ریخت شده ولی منم به اون پول نیاز داشتم چون میخواستم برم دکتر..😔😔😔

چرا میره ولی سال اول ازدواجمونیم کلی بدهی داره...اون پولم که تو رفت تو کارتخوان رفیقش پای بدهی رفیقش ...

الان چی هنوز مغازهه هست؟خب ی دستگاه پوز بگیرید نمیشه؟یا خودت اشنا نداری ک بده بهتون دستگاه به شوهرت نگه؟یا خواهرت بگیره ک بره به حساب اون

الان چی هنوز مغازهه هست؟خب ی دستگاه پوز بگیرید نمیشه؟یا خودت اشنا نداری ک بده بهتون دستگاه به شوهرت ...

مغازه هست...مجبوریم بگیم کارتخوان نداریم...گفتم دیگه کارتخوانو نمیخوایم

مغازه هست...مجبوریم بگیم کارتخوان نداریم...گفتم دیگه کارتخوانو نمیخوایم

اره هزیز باز این بهتره فقط با خواهرت هماهنگ باش ک تو نگی مشتری نیتو اینا اون بگه خداروشکر خوبه و اینچیزا بعدم ببین از درامدت هیچی نگو به همسرت برو واسه خودت ی حساب باز کن ی روز ک نیست بریز اونتو وقتی ک مبلغ قابل توجهی شد سکه گرمی چیزی به اندازه پولت بگیر ولی یجا بزار ک نبیته شوهرت خودت حواست باشه دیگه شوهر شما ادم بچاپی هست بزار حالا ک بهت پول و خرجی نمیده همه قسطا و اینارو خودش بده تو خودت درهمین حد ک خرجی نمیگیری یک دنیا کمک داری میکنی بهش

قشنگ سواری میدی خوب هرکی باشه سوار میشه ، هر مردی باهات زندگی کنه تو اینشکلی میکنیش ، رفتار خودت باعث میشه ، روز زن و تولدت و عیدی نخریده بعد قهر نکردی؟ به روت نیوردی؟ نگفتی ناراحتی که بره بخره؟ وقتی خودت کم ارزش ببینی همین میشه

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
ببخشید این چه شوهری بدتر ازشوهرمن  کارت حقوقم دستش بود تازمانی که پول میدادم زن خوب بودم کا ...

با بچه تو دلت داری جدا میشی؟ ناراحت نشیا سوال میگرسم فقط واسه کارو  پول؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
با بچه تو دلت داری جدا میشی؟ ناراحت نشیا سوال میگرسم فقط واسه کارو  پول؟

نه عزیزم تاپیک هاموببین متوجه میشی

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2706