2041
2047
عنوان

یک هفته س بچه هامو ندیدم

313 بازدید | 17 پست

همونیم که شوهرم بداخلاق بدبین دست بزن داشت ظرف میشکست فش میداد میخاست خونه مادرم منو بزنه داداشام زدنش بعد منم بچه ها را دادم بهش الان یه هفتس بچه هامو ندیدم

بچه هارو چرا دادی؟حالا بچه هارو نزنه

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوستت دارم های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی پاک نمیشودحال هی بسابو از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

خدا به دل خودت و بچه هات آرامش بده

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریهء او شما هم به گریه میافتید آنجاست که زندگیتان رو غلتک میافتد و خداوند درهایی که به رویتان بسته اید را باز میکند....

با پول‌تو از سوپرمارکت دیجی کالا خرید کن، 10 درصد پولت رو بزار تو جیبت!

نسکافه رو با پول‌تو از سوپر مارکت دیجی کالا هم ارزون‌تر بخر هم 10% پولت رو پس بگیر!

2039

آخی عزیزم خدا کمکت کنه.چرا پیش خودت نگه نداشتیشون؟ چند سالشونه؟

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...

نمیدادی بهش بچه هارو

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از اینکه منو لایق دختر داشتن دونستی و این رحمت رو به زندگی ما فرستادی ازت ممنونم❤️بهار دختر بهار❤️مامان بهار و بهراد هستم
2050
همیشه منو و بچه ها را بی خرجی مینداختم خونه مادرم خسته شده بودم

انشاله خدا کمکت کنه عزیزم

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از اینکه منو لایق دختر داشتن دونستی و این رحمت رو به زندگی ما فرستادی ازت ممنونم❤️بهار دختر بهار❤️مامان بهار و بهراد هستم

استارتر من آدم رکی ام

نه دلم برا تو میسوزه نه برا شوهر عوضی ات

دام برای اون ۲ تا بچه میسوزه که این‌وسط یا شاهد کتک خوردن تو و دعواهاتونن یا محروم شدن از مادرشون

معلوم نیست الان حالشون جیه

مطمئنم هر دوشون حتی به سن‌مدرسه هم‌نرسیدن