2726
عنوان

شهود الهامات قلبی

4166 بازدید | 22 پست

خانومایی که از نظر شهود اگاهی بالایی دارن واسه پرورشش چیکار کردن؟ چطور صدای شهودو از صدای افکار مزاحم ذهن تشخیص میدید؟ من خیلی دوست دارم راجع بهش بدونم منبعی دارید که اطلاعات بده؟ چه مراقبه ای مفیده واسش؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتاب ماورای طبیعی شدن مراقبه هاش برام جالب و ساده بود ولی منم مثل شما نمیتونم بیشتر وقتا تشخیص بدم ولی بعضیها میگن اولین چیزی که ناخوداگاه از ذهنت خطور میکنه بدون اینکه تو ذهنتو به چالش گرفته باشی اون درسته

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
2728
چی یکم توضیح میدی

شهود حسیه که ادما دارن مال بعضیا قوی تره هدایت الهیه یه جور وحی خیلی ضعیف میگن به دلم افتاد فلان کارو کنم منظورم اینه بعضیا چیزای خیلی خفنی به دلشون میوفته و با دنبال کردنش از هر لحاظ سود میکنن

به نظرم اول باید ذهن رو از آلودگی ها پاک کرد و یه مدت مراقبه از گناه رو انجام داد تا بسترش فراهم بشه وگرنه اگه چیزی هم برا آدم رخ بده امکان داره شیطان درش دخیل باشه یا توهم باشه

کتاب ماورای طبیعی شدن مراقبه هاش برام جالب و ساده بود ولی منم مثل شما نمیتونم بیشتر وقتا تشخیص بدم و ...

چه اسم قشنگی داری دارم چهار اثرسو میخونم اخراشم منم همین که دیدم راجع به شهود حرف زده گفتم بپرسم من هنوز دل اگاه نشدم

چه اسم قشنگی داری دارم چهار اثرسو میخونم اخراشم منم همین که دیدم راجع به شهود حرف زده گفتم بپرسم من ...

لطف داری عزیزم حتما این کتابی که معرفی کردم رو بخون واقعا روحتو جلا میده و مراقبه هاشم طاقت فرسا نیس از مراقبه های قدم زنی شروع کرده

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
شوهر من اینطوره یعنی میخوام چیزی بگم انگار اون تو ذهنش اون اتفاق داره رقم میخوره یا درمورد اتفاقای پ ...

این یه توانایی خدا دادی بوده یا واسش تلاش کرده؟ یعنی تمرین خاصی انجام داده؟ یا کتابی چیزی خونده؟ 

تجربشو داشتی؟ 

والا برا من دو مرتبه یه حالتی پیش اومد حالا شاید گفتن اینا درست هم نباشه نمی دونم اما تو کسری از ثانیه یه حقیقتی برام روشن شد یه حالتی مثل الهام شدید نمی دونم چی اسمشو میذارن کشف یا هرچی. سالها پیش نه الان. مکاشفه هم داشتم اینا که میگم مال حدود بیست بیست و دو سالگیمه الان سالها گذشته

2706