2737
2734
عنوان

آدمای اینجوری تو سفر

180 بازدید | 14 پست

‏یه سری آدمم هستن که تو مسافرت و جاده، هر یه ربع می‌گن: بزنید بغل یه چایی بخوريم.

شمام بگید دیگه چه مدل ادمایی تو اکثر سفرا هست

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

دیگه بعد ازدواج سفر خدارشکر فقط دونفره میریم راحت. از سفر جمعی بدم میاد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا ما یه کله میریم یه دقیقه هم توقف نمیکنیم حتی برای دستشویی  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

یه دوستی داریم 

همه که تصمیم میگیریم بخوابیم اونا تصمیم میگیرن بیدار بشن

ماها که بخوایم بیدار باشیم اونا میخوابن

آدم خدایی تو مسافرت نه شب نمیخوابه شیش بیدار شه بقیه رم بیدار کنه 

یا اینکه مثلا مسافرتم نه آ

داریم میریم بیرون

یهو میبینی دختر عمه شوهر خاله همسایه مادربزرگشونم با خودشون آوردن 😑😑😑

Instagram📷me_in_netherlands 
2738

همسرم هر نیم ساعت می گه چایی بده ازچایی خوردن تو ماشین متنفرم 

بعد دوست دارم تو سفر آدم تو خرج کردن پایه باشه و خوش اخلاق 

یه چیز دوست دارم برم راه تو جاهای قشنگ وایستیم عکس بندازم و یه ذره خوش باشیم بعد ادامه بدیم ولی همسرم انگار فقط میخواد برسه مقصد خوشم نمی یاد

باینفررفتم سفرمثلامیگفتیم نهاربریم رستوران  میومداینقدرغذاخوردنشو طول میدادتابریم حساب کنیم یا موادغذایی میگرفتیم خودمون درست کنیم اینقدرخودشومشغول میکردتاغذارواماده کنم صداش کنم حالااگرمیفهمیدتواون شهرسوغاتی یا چیزیوارزون میدن میرفت یواشکی میگرفت قایم میکردمیومدی خونه میدیدی خانم رفته هزارنمونه خریدکرده

خوبه که 

ادم سفر میره که وایسه لذت ببره 

کجا میخوای بری یه کله ؟؟

ما حتی میندازیم تو فرعی مرعیا یهو سر از یه جای دیگه در میاریم 

تو هتل و خونه اینام نمیمونیم اصلا 

صبح تا شب بیرونیم شب فقط میاییم بخواییم 

یا اگه ویلا بگیریم که حیاطش باغ طوری باشه 

شبا یکی دو ساعت زود تر میاییم که یه لذتیم از اونجا ببریم

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2706