2726
عنوان

تو رو خدا اگه کسی میدونه بهم بگه برای سلامتیش حمد میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 36 پست
هشصد مليوني هزينشه فك كنم و اينكه اگ بفهمن سريعا اخراجت ميكنن،يكي از همشهرياي مارو بخاطر همين كار اخ ...

دقیقا ؛ هرکسی صندلی میخواد باید رشوه بده به تموم کسایی که قراره کاراش رو راست و ریس کنن ! من یک نفر ده سال پیش بهم گفت بیا تا برات صندلی بخرم خداشاهده پولش رو هم داشتیم ولی بابام گفت اگر اینجوری میخوایی پزشک بشی امیدوارم که تا ۱۰۰ سال سیاه نشی ! واقعا دلیل بعضی از این کارارو نمیفهمم !! خودمون داریم کاری میکنیم که مسئولا سرمون دزد بشن !!! رسما داریم دزد پرورش میدیم ! 

الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین علی ابن ابی طالب (ع)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با هر رتبه ای میتونی ثیت نام کنی ولی پذیریش نمیدونم چطور تو دفترچه بخوانی توضیحات ش اومده دقت کنی م ...

عزیزم شما دیدین کسی اینجوری بتونه بره دانشگاه آخه نمیخوام باز الکی امیدوار بشم حال روحیم اصلا خوب نیس😭

2728

یکی از دوستای شوهرم پارسال برای دخترش به تکاپو افتاده بود 

گفتن بک ملیارد بره دندونپزشکی بره بشینه بخونه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
عزیزم شما دیدین کسی اینجوری بتونه بره دانشگاه آخه نمیخوام باز الکی امیدوار بشم حال روحیم اصلا خوب نی ...

اره تو دفترچه هست...من یکی از اشناهمون رفت دوسال پیش دارو سازی...همون ترم اول شهریه یکسال کامل ازت میگیرن که انصراف بدی بهت پس نمیدن دیگه