2703
2713

رشته تاریخ به نظرتون چقدر باید شهریه داد برای شبانه؟

ایا خوابگاه میتونم بگیرم اگه دانشجوی شبانه باشم یا نه لطفا راهنماییم کنید مرسی💛

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بله خوابگاه میتونی بگیری 

من خودم دانشجوی شبانه دانشگاه دولتی هستم ازترمی یک میلیون و دویست دیگه بالاتر نمیره شهریم 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
نتایج کنکور مگه اعلام شده؟

نه من کنکوری نیستم میخوام ببینم شرایطش چجوره 

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
زمان ما مثل غیرانتفاعی بود  فک کنم باید دو سه تومن باشه الان

واای دو سه تومن😲

بله خوابگاه میتونی بگیری  من خودم دانشجوی شبانه دانشگاه دولتی هستم ازترمی یک میلیون و دویست دی ...

کدوم رشته این

کسایی که خودارضایی میکنن برای ترک میتونن توی نت بزنن مرکز نزدیکی به خدا وعضوتلگرامش بشن توی ترک خودارضایی وگناهای دیگه خیلیییییییی کمک میکنن مخصوصا خودارضایی ..هر گناه جنسی..ی بخش داره ب اسم ساحل ارامش و توش پاسخ داده شده ب سوالات متنوع وهر سوالی ک میخوای میتونی بپرسی هرکی کمک خواست درخدمتم گناه کبیره است که عذاب خدا رو داره وحدیث داریم خدا تو روز قیامت به چهره فرد خودارضاکننده نگاه نمیکنه .وپیامبر ص فرمودند با فرد خودارضا کننده هم غذا حتی نمشن..ضعیفیه چشم۲لاغری شدید۳کم شدن اعتماد ب نفس۴ازدست دادن زیبایی۵گودی زیر چشم ها۶ درمردان زودانزالی۷مشکلاتی در اینده برای فرزند اوری۸کم شدن حافظه و......درتهران درسالهای اخیر عده ای ب علت همین کار راهی تیمارستان شدند به خیال بعضی ها عوارض نداره ک کاملا در اشتباه محضن و حتی بعضی دکترا هم میگن ضرر نداره که حرف کاملا اشتباهیه قطعا اگه ضرر نداشت اسلام اسم گناه کبیره رو روش نمیذاشت ولی بعد ترک خدا روشکرحتی کاملا ازبین میرن ولی ب امید اینده دور نگین بعدا ترک میکنم چون ممکنه بعدنی از راه نرسه یا عوارضش خیلی بدجور رو فرد اثرگذاشته باشه ناامید نباشین هرچه زودتر ترک کنین بهتره بزرگترین ضررش هم اینه ک ادم رو از خداخیلی دور میکنه ولذت عبادت رو از ادم میگیره خدا منتظرتونه برگردین توبه کنید خدامیبخشه بهترین راه ترک اینه ک هر چی فیلم مبتذل وتحریک کننده داری حذف کنی تو اتاق تنها نباشی.واسه زندگیت برنامه ریزی داشته باشی.نماز اول وقت بخونی 
بله خوابگاه میتونی بگیری  من خودم دانشجوی شبانه دانشگاه دولتی هستم ازترمی یک میلیون و دویست دی ...

واقعا مرسیییی از راهنماییتون راضی هستید؟

خیلی عالیه

خوابگاه هم می تونی بگیری

هزینش هم شهریه ثابتش 150 هس دروس تخصصی هر واحد فک کنم 18تومن دروس عمومی هر واحد 15 فک کنم 

بعدم خدایی به صرفه اس به نظرم ما که بچه هامون می خونن راضی ان اما دانشگاه آزاد 2 3 تومن میشه اینجا رفیقم 24 واحد برداشت شد 700

2706