2737
2734
عنوان

دوستان اومدم سونوگرافی واسم دعا کنید براتون صلوات بفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 104 پست

صحیح وسالم باشه انشاالله و با جنسیت دلخواه  

عزیزم لطف میکنی عکس سونو رو بذاری؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا حس میکنم بچه ت پسره 

هرچی باشه سالم باشه

خدا جونم خودت میدونی چی تو دلمه پس حاجتم رو برآورده کن .. میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستی .. انشالله شما هم به آرزوهات برسی
2728
صحیح وسالم باشه انشاالله و با جنسیت دلخواه     عزیزم لطف میکنی عکس سونو رو بذاری؟

انشالله مرسی عزیزم...بعد از سونو باشه عکسش رو میذارم

خدا جونم خودت میدونی چی تو دلمه پس حاجتم رو برآورده کن .. میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستی .. انشالله شما هم به آرزوهات برسی
به سلامتی عزیزم آزمایش خون غربالگری دومم انجام دادی🤔

نه هنوز دکتر اول واسم سونو نوشته

2738

حست چی میگه

من اول رفتم گفتن احتمالا پسره بعد من همش حس میکردم دختره از همون اول بعد که دکتر گفت پسره گفتم لعنت به حسم که الکی دلمو خوش کرده بودم تو سونوی دومی دکتر گفت صد درصد دختره انقدر خوشحال بودم 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
عزیزم صلوات فرستادم وحمدمیخونم برات ان شاءالله سالم باشه وصالح توهم برا حاجت من دعاکن لطفا....

ممنون گلم انشالله هرچی تودلت هست برآورده بشه

2706