2733
2734
عنوان

تو این سایت چه خبره چرا بعضیا قیمت طلا رو بالا میگن؟؟!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 87 پست
من گفتم اره من اون زمانی ک طلا گرمی 140 بود تاپیک زدم ک بالا تر میره اون موقع هم یکی بهم گفت میشه گر ...

قیمت انس جهانی طلا اومد پایین اتفاقا دو روز پیش ایران رفت بالا این بی معنیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جوری تعجب میکنی انگار داریم‌ تو سوئیس و آلمان‌زندگی‌میکنیم یه زمانی‌میگفتن‌دلار میشه بیست تومن‌ ...

داری میگی یه زمانی منم نمی‌گم ارزون بشه ولی نه با این شدت تا عید بشه اینمقدار

2731
عزیزم ما هم نگفتیم ارزون بشه ولی این که میگن تا عید مثلاً میشه گرمی سه یا چهار یا پنج آخه رو چه حساب ...

رو حساب اینکه این مملکت صاحب نداره بی صاحابه

وقتی تخم مرغ از ۵۰۰ بشه ۱۵۰۰ دیگ چ توقعی داری؟؟؟

یه جوری تعجب میکنی انگار داریم‌ تو سوئیس و آلمان‌زندگی‌میکنیم یه زمانی‌میگفتن‌دلار میشه بیست تومن‌ ...

همینو بگو من پارسال یورو مونو فروختیم 14  ماه بهمن الان بورو چقدره؟ دو برابر اندی ما در حالی فروختیم ک فکر کردیم با کرونا میاد پایین ولی نیومد  تحلیل ها درست بود 😐

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2738
اینم از اون حرفا بود😂😂😂😂

کسی ک اطلاعات جزیی در مورد طلا و ارز داشته باشه میدونه ک اونس جهانی قابل پیش بینی نیس ک بخوای براش رقم تعیین کنی خیلی از کالاها ک گرون شدن خود مردم گرون کردن چجوری میشه یه کشور تحریم باشه تورم داشته باشه اما قیمتا تو شهرا مختلف باشه تو یه محله یه جنس با چند نرخ بخری؟؟؟؟

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
داری میگی یه زمانی منم نمی‌گم ارزون بشه ولی نه با این شدت تا عید بشه اینمقدار

خود من‌اردیبهشت‌میخواستم‌طلا بخرم‌گرمی ۶۰۰ بود الان‌بالای ۱۲۰۰ هست تو چهار ماه دو برابر شده

دلار قبل عید ۱۳ بود الان‌۲۸ 

تو شش ماه بیشتر از دو برابر شده

حساب کتاب داره اینجا؟ کی‌ فکرشو‌ میکرد

آدم‌قیمتا رو میبینه‌قلبش درد میگیره

2706