2726
عنوان

حرفی سوالی و....اگر از من دارید در خدمتم فقط صبور باشید تا پاسخ دهم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 76 پست
اخی 😊

تازه اون سال خواهرمم به دنیا اومد مهرش 😍 خلاصه خیلی دور به چشمم اومد😉 تا حالا با این قدمت کاربری ندیده بودم😍😍

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
بگین پلک چشم چپ بپره نشونه ی چیه؟ برای پشت شدن موها چیکار کنیم؟؟؟ بخت گشایی؟؟؟😂 اهنگ مورد علاقت؟ ...

والا پلک چشم من میگم خبر میرسه بهت برای مو فقط تغذیه درست و رعایت بهداشت و زیاد روی نکردن در استفاده از شامپو بخت گشا فقط خدا اهنگ زیاده آه سرد زند وکیل در حال حاضر سالاد شیرازی دوست دارم و پیشنهاد میدم خورشت کرفس و قورمه سبزی بله درست کردم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه اون سال خواهرمم به دنیا اومد مهرش 😍 خلاصه خیلی دور به چشمم اومد😉 تا حالا با این قدمت کاربری ن ...

اخی چه جالب از منم قدیمی تر هستن و بودن یا نمیان یا ترکیدن طفلک ها

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
اخی چه جالب از منم قدیمی تر هستن و بودن یا نمیان یا ترکیدن طفلک ها

الان شما تاپیک هایی که سال 91 اینا رو که گذاشتید رو می‌بینید که حسی دارید؟ 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
احسنتتتتت.خبر بد یا خوب؟؟

به فال نیک بگیر همیشه

الان شما تاپیک هایی که سال 91 اینا رو که گذاشتید رو می‌بینید که حسی دارید؟ 

اره حس عجیبیه  موافقم دل ادم مور مور میشه و خب متاسفانه یک تغییر فرهنگی که اون زمان مردم مهربانتر بودندحتی کاربران سایت ممکن بود با هم مخالف باشن ولی بعدا با هم دوست میشدند 

درخواستی دریافت نکردم و بیشتر درخواست های دوستانی که فرزندنشون مشکلی دارند و کمک میخوان قبول میکنم&n ...

عزیزم اوتیسم توسونوها مشخص میشه؟؟؟؟یا نمدونم آزمایش و.......

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم اوتیسم توسونوها مشخص میشه؟؟؟؟یا نمدونم آزمایش و.......

نه به هیچ وجهه 

حلیم با شکر یا نمک؟ ماکارونی با سس سفید یا قرمز؟

اولی شکر دومی سس قرمز 😊

نه به هیچ وجهه 

عد ببخشید من کلا یه بچه اوتیسمی دیدم اونم عصرجدید تونلویزیون....ظاهرشون با بقیه بچه هازیادفرقی نداره درسته؟؟من اطلاعات حدودا صفره فرق اصلیشون چیه وازکجامیش فهمید اوتیسمیه

راستی تاریخ عضویت شما دختربزرگه من سومین ماهگردش بوده😍

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706