2726
عنوان

میشه انلاین لباس عروس خرید؟

109 بازدید | 11 پست

؟

دخترخالم میخواد واسه فیلم فرمالیتش لباس بدوزه یا بخره به یه مزون معروف تو تهران پیام داده میگه سایزتونو بگیرید براتون میدوزیم

واسه لباس عروس میشه اینکارو کرد؟

من به هر چی بخوام میرسم💚

اره.واسه پرو جا میزارن یکم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید بشه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728

ریسک بزرگیه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

من همیشه انلاین خریدم هر چیزی رو  وقتم هدر نرفته و نود و نه درصد مواقع خوبش رسیده دستم ما ایرانیا باید متوجه شیم عصر صنعتی تموم شد عصر اطلاعاته الان اونم از سال ۱۹۸۹ میلادی ...گلد کوئست معتبرترینه اما ما پونزده سال پیش بعلت نبود اینترنت و نپیوستن به عصر اطلاعات قول چندتا حیله گرو خوردیم جالبه هنوزم نفهمیدیم و سرچ نمیکنیم تا بدونیم که گلدکوئست خوب بود تقصیر از نپیوستن به عصر بود !(فقط یک مثال بود تا بدونیم که کجاییم) 

اعتماد کنید به اینترنت تا درصد سواستفاده گرم بیاد پایین واسطه ام حذفشه کمی پیشرفت کنیم