2737
2734

به چی تو میزبان بودنم اهمیت میدید؟به تمیزی کدوم قسمت حساسید؟از چه رفتاری بدتون میاد؟هر چی میدونید بگید واقعا .حتی لباس پوشیدن میزبان

خدایا میدانم که میبینی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتار خوب از همچی مهم تره.. یطوری ک ادم احساس اضافه بودن نکنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

تمیزی و روی باز و خنده رو بودن

من ایمان دارم به هر چیزی که میخوام میرسم دیر میشود ولی اتفاق می افتد خدا همین نزدیکیست کنار من. بهترینهارو برایم میخواهد من به او ایمان دارم 

اینکه میزبان همش تو اشپرخونه باشه و وسایلو از قبل اناده نکرده باشه

اینکه با مهمون صحبت نکنه

و اینکه از مهمون نپرسه فلان جیرو بیارم بحوری،هرچی خواسی بیار بزار جلو مهمون یا میخوره یا ن

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

من فقط یک ایده دارم 

اونم اینکه حاضرم نون و پنیر برام بیاره اما مهربون و صاف و ساده باشه 

تا اینکه کباب بره جلوم بزاره و مغرور و تو خودش و طلبکار باشه

و پاییز،بهاریست که عاشق شده است...🍁🍃❤
2738

صمیمیت 

ی عدای ساده بزاری هم دوست دارم ولی هی بیش از اندازه تعارف تیکه پاره نکن در حد ی بار بگو بفرمایید 

تمیزی دستشویی و سینکتم برام بی نهایت مهمه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

تمیزی میزبان خیییلی مهمه برام

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

برا تمیزی هم سرویس بهداشتی هم غذا هم ظرفااا بعد لجن صحبت کردن

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
2706