2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین تو رو نمیدونم ولی اونی که داره فایل ها رو میفروشه از این راه داره پول درمیاره نباید رایگان در ا ...

من قانون کپی رایت رو رعایت میکنم

خیلللی فایل هارو میتونم مجانی داشته باشم ولی میخرم

چون بنظرم حرامه

الان اینکارو کنم رسما رو خط قرمزام پا گذاشتم

ولی اگه نکنمم هزار تا حرف پشتمه

من قانون کپی رایت رو رعایت میکنم خیلللی فایل هارو میتونم مجانی داشته باشم ولی میخرم چون بنظرم حرام ...

خب بگو اونی که ازش خریدم گفته راضی نیستم فایل ها رو پخش کنیدمن نمیدم میتونی از کسی دیگه بگیری 

من قانون کپی رایت رو رعایت میکنم خیلللی فایل هارو میتونم مجانی داشته باشم ولی میخرم چون بنظرم حرام ...

اصلا انجام نده گلم . هم تو زحمت کشیدی هم طراح فایلا وبقیه دست اندر کارا 

و واقعا هپ حرامه هرچی گف بگو من زحمت کشیدم ودرس میخونم تو هم برا موفقیت بخون . اگرم توهین کرد بگو هرچی هستم شما نیازمند اطلاعات من شدی 

2738
نه  خیلی ها ازم میخان طراحی براشون مجانی انجام بدم یا خیلی زیر قیمت اصن قبول نمیکنم  چون ...

خیلی حرفتون برام منطقیه

چون یاد این میفتم که اون مسافرتشو رفت گوشی نو خرید من کار کردم تا حلال این اطلاعاتو داشته باشم

و برا درس هم واقعا اون ازمون کمبود خواب داشتم بعد توقع داشت بدون لحظه ای چشم روی هم گذاشتن براش بفرستم

به کسی که با تحقیر دیگران می خواد پیشرفت کنه هیچ وقت کمک نکن!!!  اینا بقیه رو زیر پا له می کنند تا بالا برن!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
نه  خیلی ها ازم میخان طراحی براشون مجانی انجام بدم یا خیلی زیر قیمت اصن قبول نمیکنم  چون ...

حرفت واقعا درسته!!!  

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

هیچوقت برا همچین آدمی پا رو باورات نزار اینجور که معلومه فرستادن یانفرستادن فایلا برا همچین آدمی فرق نمیکنه به هر حال حرفشو میزنه ولی این بار بهت توهین کرد جوری بزن تو دهنش که بار اول آخرش باشه

اره اگه اون طرف واسم عزیز باشه  یا بدونم تحت هیچ شرایطی پولشو نداره   بهش میدم

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
2706