2733
2734
عنوان

چرا من اينطوري ام آخه؟

78 بازدید | 4 پست

هر اتفاقي كه قراره بيوفته قبلش خوابشُ ميبينم😫

ديگه كم كم دارم از خودم ميترسم! مثلا بدون اينكه بدونم شب خواب يكي از فاميلامونُ ميبينم و فرداي همون روز دقيقا يا سرزده ميان خونمون يا توي خيابون ميبينمشون!

خيلي تاحالا از اين اتفاقا افتاده!

مثلا ديشب خواب ديدم يه نفر كه توي اينستاگرام دنبالش مي كنم تو يه ساحل خيلي زيباست و امروز دقيقا توي استوري هاش ديدم رفته بود دريا😭 خيلي از خودم ميترسممممم، اخه يعني چي؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

منم اینطوریم ترس نداره

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
منم اینطوریم ترس نداره

خب اخه چرا؟ 

يعني انقدر واضح آدم خواب ميبينه؟ 

دقيقا همون بود.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اخه چرا؟  يعني انقدر واضح آدم خواب ميبينه؟  دقيقا همون بود.

منم اینطوریم ..صلوات میفرستم ...انشالله خواب خیر ببینی همیشه قشنگم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2728
منم اینطوریم ..صلوات میفرستم ...انشالله خواب خیر ببینی همیشه قشنگم

مرسي عزيزم😍❤️❤️❤️همچنين❤️❤️❤️