2737
2734

من مادرشوهرم نمیاد خونم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی برادر شوهرم دیر خبر داد منم جایی بودم تا رسیدم فقط نیم ساعت وقت داشتم زودپزم خراب بود مرغم اصلا خوب نشد 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

مادر شوهر ندارم کلا شوهر ندارم😂😂

ولی اولین غذایی که پختم قرمه سبزی بود مامانم نگفته بود زیرشو زیاد کنم🤦🏻‍♀️😂منم نمیدونستم همش حرص میخوردم چرا آبش انقد زیاده اخرش هم همونجوری خوردیمش پر اب😂😂😂😂😂😂منو داداشم و بابام😂😂بابامم هی تعریف میکرد😂😂داداشم مسخره میکرد منو هعیییییییی یادش بخیر بعد اون دیگه طرف گاز نرفتم😐🤦🏻‍♀️😂

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2738

پلو مرغ مادرشوهر و پدرشوهر اولین بار بود اومدن...بسیار عالی شده بود

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
قرمه سبزی. عالی شد ولی نمیدونم چرا کم شد.الان از ترسم قدر سه نفر اضافه تر میریزم

منم واسه پدرشوهرم قورمه سبزی درست کردم‌ مادرشوهرم‌مسافرت بود 

خداشاهده به حدییییی خوشمزه شده بود که دیگه اون مدلی نتونستم درست کنم ولی انقد کم بود خودم یه ذره خوردم‌نمیدونم‌چراااا یه ذره شده بود😑😑😑😑😑

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
2706