2733
2734
عنوان

کدوم رشته دانشگاهی بین این دوتا؟خودتون رو جای من بذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ن عزیزم من زبان نبودم.اما دوتا هم اتاقی داشتم یکی مترجمی یکی ادبیات انگلیسی .الان دوتاشون توی آموزشگ ...

منم خیلی دوست دارم،امیدوارم توی آینده راه های بیشتری هم پیش روم باشه.

بابام میگه نمیخواد کار کنی قشنگ بشین درستو بخون تا نوک دماغتو نگاه نکن ،اینم بگم میدونم کار کردن خیل ...

مگه کار کردن فقط به خاطر پوله؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738
بابام میگه نمیخواد کار کنی قشنگ بشین درستو بخون تا نوک دماغتو نگاه نکن ،اینم بگم میدونم کار کردن خیل ...

پس میخوای چیکار درس بخونی😐

مثلا درس بخونی معلم بشی یا مترجم بعد نری سرکار به چه دردت میخوره اون معلمی؟

پس میخوای چیکار درس بخونی😐 مثلا درس بخونی معلم بشی یا مترجم بعد نری سرکار به چه دردت میخوره اون مع ...

منظورش یه شغل درست حسابه مثلا میگه نرو مترجم شو ادامه بده درس خوندنتو برو  جاهای بالاتر کار کن 

پس میخوای چیکار درس بخونی😐 مثلا درس بخونی معلم بشی یا مترجم بعد نری سرکار به چه دردت میخوره اون مع ...

ما خیلی داریم تو خانواده‌مون اینطوری .طرف حقوق دانشگاه تهران خونده ولی کار نمیکنه یا مثلن خواهرم پرستاری خونده ولی کار نمیکنه.خارج هم زندگی میکنن

شوهراشون نمیذارن.

ما خیلی داریم تو خانواده‌مون اینطوری .طرف حقوق دانشگاه تهران خونده ولی کار نمیکنه یا مثلن خواهرم پرس ...

😑😑😑😑😑😑واقعا درک نمیکنم

درس تا دیپلم برای معلومات و اطلاعات عمومی لازمه 

ولی شما وارد دانشگاه میشی که تو ی رشته ی خاص تخصص پیدا کنی و اگر قرار باشه ازش استفاده نکنی پس چرا وقت و انرژی و هزینه هدر بدی؟

من باشم میرم رشته های هنری میرم موسیقی که حداقل برای خودم چیزی یاد بگیرم 

😑😑😑😑😑😑واقعا درک نمیکنم درس تا دیپلم برای معلومات و اطلاعات عمومی لازمه  ولی شما وارد دا ...

خب مثلن ببین وقتی که به اندازه خودت پول داری شغل و رشتت رو هم دوست نداری و از زندگیتم راضی هستی برای چی باید بری کار سختی مثل پرستاری کنی؟

2706