2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیاده روی و تحرک زیاد داشته باش... هفته اخر هم رابطه جنسی بیشتر... قبل رفتن ب بیمارستان دوش اب گرم.. وقتیم رفتی بیمارستان اصلا داد نزن چون بدتر میشی.. خونسرد باش و روی زانو وایسا که زودتر دهانه رحم ۱۰سانتی باز بشه بعدش هم مرحله اخر دو سه تا زور بزنی و ارامش داشته باشی زود میاد دنیا 

2728

من دو تا زایمان داشتم و راضی بودم اصلا هم اونقدرا ک میگن بد نبود.. بخیه هم خیلی کم خوردم تو چند روز هم خوب شد..

هیچ مشکلی هم بعد زایمان نداشتم. رابطه جنسی بعد زایمان هام خوب بوده از قبلا ها هم بهتر... نمیدونم چرا بعضیا اینقدر دروغ میگن هزار تا مشکل برای طبیعی میارن. سزارین یه جراحی بزرگه و خیلیم خطرناک .اصلا راحت نیست که همه میگن عمل کنیم.. 

من دو تا زایمان داشتم و راضی بودم اصلا هم اونقدرا ک میگن بد نبود.. بخیه هم خیلی کم خوردم تو چند روز ...

چون میترسن از درد و استانه دردشون کمه 

مثلا من خودم بشخصه درد پریودیم نمیتونم تحمل کنم و ژلوفن میخورم فوری ینی نیم ساعتم درد تحمل نمیتونم کنم

چون میترسن از درد و استانه دردشون کمه  مثلا من خودم بشخصه درد پریودیم نمیتونم تحمل کنم و ژلوفن ...

خب با اين اوصاف چرا سز نميكني؟

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2738
من سزارین میشم ۱۰ مهر،فقط برای کنجکاوی اومدم بپرسم

ان شاالله به سلامتي

منم سزارينم

زايماني كه اسمش بدون درده مثلا،صبر ميكنن تا ٦،٧ سانت درد بكشي

بعد اپيدورال ميكنن

بازم دردا صفر نميشه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!

طبیعی بدون درد نداریم که اون کاریم که میکنن باز دردو صفر نمیکنه

باز یه دکتر خوب میشناسم من میخوای برو پیشش یا زنگ بزن بپرس. اسمش دکتر آزاده مهدیان

شماره هاشونم میتونی از سایت زیر برداری

http://drmahdian.com/