2726
عنوان

نی نی سایت خیلی مغزمو بهم ریخته شما هم اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 72 پست

من تاپیکای اعصاب خوردی رو اگه برم توشون سری درمیارم بیرون چون نصفشون دروغه. یه عده مریض نشستن به ریشمون می‌خندن 😒😒

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قبول دارم منکه مجردم همینجوریشن بد بین بودم والا اینارو که میخونم بد بین تر شدم البته خب میدونی اینا واقعیتایی که هست دیگه کاریش نمیشه کرد ما چیزی از بین این همه ادم و زندگی مردایی بدن پیدا میشن حالا یه چند تاشون تو این سایتن میتونن بیان دردودل کنن  

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
2728

اینا همش نتیجه توهم زنانه س زنا انگار تو مخشون پشکل گذاشتی مشکلاتشون توهمیه خودشون برا خودشون مشکل میتراشن از بیکاری از خولی. گوشی شوهرشو میگرده شک علکی میکنه. حسادت به این واون. منم زنم ولی خدارو شکر اینارو که میبینم سعی میکنم انجام ندم 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
😟نصف بيشتر تاپيكاي اينجا دروغ و دري وريه  چرا اهميت ميدي!!؟ من هر رووز توو جامعه هستم و با خ ...

درسته که خیلیا دروغ میگن اما با این وجود تو زندگی واقعیم هست این مشکلات منتها کسی به زبون نمیاره

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
اینا همش نتیجه توهم زنانه س زنا انگار تو مخشون پشکل گذاشتی مشکلاتشون توهمیه خودشون برا خودشون مشکل م ...

تو زن نیستی 😑چه جور اگه زن بودی این القاب و اسم ها روبه خودت و هم جنس خودت نسبت نمیدادی

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
نه بابا خیلی هاش تخیلات زنانه دوستامونه😂

اخه بیاد تخیلات ببافه چه فرقی ایجاد میکنه؟ از اینکه بقیه اونو بدبخت فرض کنن که خوشحال نمیشه مسلما

یکم جامعه رو ببینید توی محیطهای کار یا همسایگی همیشه این چیزا هس

والا بیشتر از هر چی که رو اعصابه 

اینکه تا یه حرفی میزنی به مزاج یسریا خوش نمیاد میریزن سرت نمیتونن یه نظر مخالف خودشونو ببینن 😂😂

منم دیگه نمیام هم اینکه واسه یه چیزی کاملا بهم ثابت شده اینجا یه سریا با خوشبحالت گفتناشون واقعا گند زدن به زندگیم هم اینکه یهو چن نفر میریزن سرت چرا اینو میگی جرا اونو میگی😂😂😂

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
چیزخاصی نداره نیای هیچ.چیزییییی ازدست نمیدی

نمیتونم دست خودم نیست 

یه روز نت تموم شه نتونم بیام اعصبم سگیه 

کسی نباید بیاد طرفم وگرنه پاچشو میگیرم    

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
درسته که خیلیا دروغ میگن اما با این وجود تو زندگی واقعیم هست این مشکلات منتها کسی به زبون نمیاره

اره عزيزم هست

ولي مطمئنم انقدري كه اينجا ديده ميشه توو واقعيت نيست 

اگه بخوايم به تاپيكاي اينجا نگاه كنيم پس كل زناي دنيا الان خيانت ديده هستن اونم نه ١ بار ١٠ بار

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706