2726

شکاکم کرده

غمگینم کرده

ترسوم کرده

خیلی داره رو زندگیم تاثیر میذاره

دلم تنگ میشه وابسته شدم

ولی با این اخلاقم به نفعمه نیام

همش طلاق همش خیانت همش دعوا

همش رنگ عوض کردن مرد ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو تاپیکایی که انرژی منفی بالایی دارن نرو به همین سادگی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

نه 

خودت کم کم دستت میاد چیکار کنی ک فقط برات سرگرمی باشه اینجا

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

منم 

اقام باهام دعوا افتاده بود نریااااااااا دیگه تو اون سایت کوفتی 

ولی من معتااااااااااااااااااااااااااااااادم  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

منم یه مدت اینجوری شده بودم الان که کمش کردم و زیاد نمیام تو اون تاپیکا هم نمیرم 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

😟نصف بيشتر تاپيكاي اينجا دروغ و دري وريه 

چرا اهميت ميدي!!؟

من هر رووز توو جامعه هستم و با خيليا سر كله ميزنم نصففف خيانتي كه اينجا ميگن توو دنياي واقعيت نديدم 

و با توجه به تجربم توو اين سايت بالاي ١٠٠ نفر تاپيكاي خيانتشون دروغ بود و لو رفتن

انقدر زودباور نباش

اصلاچه نيازيه بدبختي بقيه رو بخوني؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706