2737
2739

قرص ال دی بعد چند روز بخوری پریودیت قطع میشه??? روز ١٠ بوده خوردم 

دبشب یدونه خوردم چند وقت دیگ قطع میشه????

همسرم تموم دنیامه ... پسرم قلبمه 😍😘میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤❤❤❤❤❤❤❤

باید ده روز قبل پری خورد

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگ روز ده پریدیم ـداریم  از هفت روز ک میگذره ک دیگ ـپویود نیست عزیزم روز هفت باید غصل حیض کنی دیگ عرو روز اگ نماز میخوای بخونی برای هر نمازت ی غسل  دیگ کنی 

البته ببخشید میدونمـسوالت این نبود گفتم شاید بدردت بخوره 

بازم معذرت

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2728
مگ روز ده پریدیم ـداریم  از هفت روز ک میگذره ک دیگ ـپویود نیست عزیزم روز هفت باید غصل حیض کنی د ...

ن خواهش گلم...ن غسل کردم...میگم‌بعد چند روز استفاده قطع میشه

من دقیق نمی‌دونم ولی خالم ده روز اینا قبل پری میخورد فک کنم دوتا 🌸حالا بچها کامل تر بهت میگن عزیزم ..من فقط خاستم بگم حین پری ممکن نیست 

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2738
ن خواهش گلم...ن غسل کردم...میگم‌بعد چند روز استفاده قطع میشه

وقتی  قرص رو قطع میکنی  س تا پنج روز دیگ پری  میشی

مطمنن اگرم بخوای پریودت قطع همین مقدار زمان نیازه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
وقتی  قرص رو قطع میکنی  س تا پنج روز دیگ پری  میشی مطمنن اگرم بخوای پریودت قطع همی ...

دیشب یدونه خوردم....بنظرت تا کی قطع میشه???

دیشب یدونه خوردم....بنظرت تا کی قطع میشه???

احتمالا س تا تا پنج روز دیگ فک کنم بیشتر بستگی ب بدنت داره؟؟مجردی عزیزم؟؟

اگر مجردی حتما دکتر برو ک پریودت منظم بشه برای بعدا مشکل ساز نشه

2706