2737
2734
عنوان

میشه منم ازبدبختیام بگم کسی هست ؟یا اینجاهم کسی نیست که درددل کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 42 پست
ازاین میسوزم که همیشه پاک بودم و شرم وحیا حالیم بود اما نمیدونم کجا اشتباکردم که خدا این جونور انداخ ...

اسی جان قبول کردم چرا پیامم نمیره واست؟؟ بلد نیستم ی پیام تو خصوصی بده لطفا

کاربرا نظرشونو گفتن یکم خلوت شد سرت صدام بزن میام/

دلم اتیش گرف بخدا میخام بات بحرفم/

باشع؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خرج میکنه برامون هرچی بگیم اماده میکنهاخلاقش خوبه دست بزن نداره همیشه تو رابطه باهام ازم تعریف میکرد ...

بهرحال بازم دستت توجیبت باشه وبراخودت پس اندازداشته باشی بدنیست.درامدخودتو فقط پس اندازکن والا به مردای خیانتکاراعتمادی نیس یهودیدی یه هرزه ازراه بدرشون کرد بازم خداروشکر اخلاقای دیگش خوبه همسرت 

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی
ازاین میسوزم که همیشه پاک بودم و شرم وحیا حالیم بود اما نمیدونم کجا اشتباکردم که خدا این جونور انداخ ...

تو غذاش کافور بریز 

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

منم مثل توهستم

ولی مدتیه حسابی برا خودم خرج میکنم و احساس هتری دارم

بهش گفتم که دیگه توخواب ببینی دستت بخوره بهم نه خیانتاش ترک نمیکنه میدونم ترک عادت مرضه فقط دارم می ...

عزیزم به نظرم به فکر کسب درامد باش میتونی پیج بزنی میتونی بری ارز دیجیتال یادبگیری من خودمم میخوام مستقل بشم یه نفر اینارو بهم یاد داد اگه دوست داشتی برات یه لینک میفرستم میتونی ارز رایگان بگیری و بعد دو روز که وارد بازار بشه میام میگم چه جوری بفروشی و ۵۰ میلیون میتونی بگیری همه چیشم توی ویکیپدیا و سایتای معتبر خارجی هست 

2738
بهش گفتم که دیگه توخواب ببینی دستت بخوره بهم نه خیانتاش ترک نمیکنه میدونم ترک عادت مرضه فقط دارم می ...

به خانواده خودش بگو، روی آبروش حساس نیس پیش بقیه بتونی تهدیدش کنی؟ یا شماره اون زن رو پیدا کنی بهش بگی داره با زندگیت چکار می کنه؟ می دونم خیلی سخته، ولی بخاطر بچه هات تحمل کن، خدا می بینه همه اینها رو، مطمئن باش یه روزی جوری سر شوهرت به سنگ بخوره که با گردن افتاده و سرشکسته بیاد ازت عذرخواهی کنه! فقط برای بچه هات مادری کن و انگار وجود نداره! بالاخره یه روزی شهوتش کار دستش میده

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
خرج میکنه برامون هرچی بگیم اماده میکنهاخلاقش خوبه دست بزن نداره همیشه تو رابطه باهام ازم تعریف میکرد ...

مریضه دیگه پولاشو ازش بگیر جمع کن برا خودت 

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

اخ عزیزم فقط توکلت ب خدا باش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
به خانواده خودش بگو، روی آبروش حساس نیس پیش بقیه بتونی تهدیدش کنی؟ یا شماره اون زن رو پیدا کنی بهش ب ...

آخ آخ راس میگه .ایدز نگیری یوقت 😐🔫😑

قصدم این بود که همون یه پسر داشته باشم اما نمیدونم چرا خدا یکی دیگه رو به خاست خودش گذاشت تودامنم جل ...

دیگه غذا و لباساشو آماده نکن، زن وظیفه ای برلی کار تونه نداره نه شرعا" نه قانونا"، فقط وقتی نیست اندازه خودت و بچه ات درست کن، بگو خودش درست کنه، چندبار که دیرش بباشه و لباس تمیز نداشته باشه با گرسنه باشه و غذا نباشه شاید دست برنداره ولی تنبیه میشه ان شاءالله 

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

بچه هام فرصت نمیذن که به خوشی های خودم برسم اونم همش سرکاره کسی نیست کمکم میخام برم ارایشگا باید برم بزارم پیش مادرم تابرم و بیام نمیدونم چرا نمیتونم براش غذا درست نکنم غذا درست میکنم اما براش سفره نمیکشم خودش در میاره میخوره من وقتی رفت میخورم

به خانوادش گفتم اما اونا کاری بهش ندارن انگار ازش میترسن یا شایدم میخان خودشون دخالت ندن به مادر و خواهرش گفتم

ببین اسی جون من تازه نامزدکردم و سنمم زیاد نیستش

ولی بزرگترین ایراد زندگیای الان اینه که هممون سرمون تو گوشیه.نیگا چقدر وقت گذاشتی که این تایپیکو بنویسی و بعدشم بخونی نظراتو.تازه فقط این نیست که.خداوکیلی در روز چن ساعت سرت تو گوشیه؟بقیشم که پیش بچه هاتی

خب معلومه که نتیجش این میشه شوهرتم وقتی تو سرت تو گوشیه و داری کارای مثبت میکنی بره سراغ گوشی و کارای منفی بکنه

مردا نیاز به محبت دارن.نیاز به وقت گذاشتن دارن.درست مثل ما اونام نیاز به توجه دارن

بچه هاتو بسپار دست مادرت براش غذاییکه دوست داره درست کن و بگو اونشب باید گوشیا خاموش باشه.براش برقص.شرم و حیا رو بذار کنار وقتی باشوهرتی و اونو از هرلحاظ بی نیاز کن.باهاش مهربون باش به جونش غر نزن.

هر وقت میبینی سرش تو گوشیه براش پیام عاشقانه و تشکرآمیز بفرست تا شرمنده بشه

این برنامه گذاشتم بچه ها پیش مادرو وقت گذرونی ۲نفره رو زیاد بذار.مثلا هفته ای یبار.حتمنم نمیخاد تو خونه باشی.باهاش برو بیرون و کلن بهش خوبی کن.خیلی از مردای خیانتکار از افسردگیشون و احساس تنهایی که میخوان فرار کنن این کار غلطو انجام میدن.

بهش ثابت کن تو از همه اونا بهتری

بهش بگو عشق من فقط مال توئه

اندام منو فقط تو میبینی

زیباییای من فقط مال تو ان

تو هم مال منی

تو هم فقط عشق منی

و این حرفا

و منطقی درمورد موضوعاتی که میای و به ما میگی باخودش صحبت کن

باور کن پشیمون میشه و خودش دست از این کار برمیداره

ماهم برات دعامیکنیم

ببخشید طولانی شد 

2706