2733
2734

پاييزپارسال حرفش شد همسرم گفت بمونه تابستون كه بيشتر خوش بگذره..

كرونا به كنار بالاخره يه روزي تموم ميشه ولي با اين وضعيت دلار و گروني ديگه بايد واسه هميشه بيخيالش شيم..

آرزوها همه پودر شد رفت چقدر به فكر سالگرد ازدواج رويايي بودم الان بايد به فكر باشم حقوق رو تا آخر ماه بكشم

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️

ما پارسال این موقع استانبول‌ بودیم

الان ناراحتم چرا روسیه نرفتیم

همه یه ای کاشی وجود داره

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی خدا وکیلی هر چی فکر می کنم نمی دونم دلار ۲۷ تومنی رو کجای دلم بزارم

دلار ۷ تومن شد ترسناک بود

۱۷ تومن شد ترسناک تر بود

الان ۲۷...

اینقدر ترسناکه زیاد نمیشه بهش فکر کرد

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
ارزوهات پودر شد؟بخاطر یه سفر؟ بخودت بیا

نه سفر يه چيز كوچيكه بين ١٠٠تاچيز

ولي كلا هميشه دوست داشتم چند تا كشور خارجي برم

خيلي قناعت كرديم تو ٢سال زندگي تونستيم خونه بخريم فكر ميكردم ديگه دست و بالمون باز ميشه كه...

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️
ولی خدا وکیلی هر چی فکر می کنم نمی دونم دلار ۲۷ تومنی رو کجای دلم بزارم دلار ۷ تومن شد ترسناک بود ...

۲۷ تومنیه بی‌حسمون کرده دیگه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
ما پارسال این موقع استانبول‌ بودیم الان ناراحتم چرا روسیه نرفتیم همه یه ای کاشی وجود داره

من اصلا پامو از ايران بيرون نذاشتم😢

ولی خدا وکیلی هر چی فکر می کنم نمی دونم دلار ۲۷ تومنی رو کجای دلم بزارم دلار ۷ تومن شد ترسناک بود ...

هرروز وضعيت بدتر ميشه

آدم همش ميگه مگه ميشه از اين گرونتر ولي ميبيني ميشه..

انگار همين ديروز بود طلا شد گرمي ٢٠٠همه ميگفتن ميريزه پايين هحاله گرون تر شه

ما هم می‌خواستیم ماه عسل بریم ک دیگه چون حامله بودم نرفتیم و موند بعدم بچه و کرونا

انشاالله

من الان قشنگ انتظارشو دارم تا ۶ ماه دبگه بیان بگن دلار شد ۱۰۰ تومن

منم دقیقاً بیان بهم بگن دلار شد ۵۰ تومن ۱۰۰ تومن ۲۰۰ تومن.... دیگه احساسی ندارم، آرزوهامون تا همینجاشم فنا شده

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
من الان قشنگ انتظارشو دارم تا ۶ ماه دبگه بیان بگن دلار شد ۱۰۰ تومن

من همين فردا ام بگن تعجب نميكنم

من اصلا پامو از ايران بيرون نذاشتم😢

ان شالله میری فقط بگم یه تجربه کاملا متفاوته و خیلی شیرینه

تازه میگن ترکیه در مقابل اروپا هیچه!!

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706