2726
عنوان

پسرای خسیس و پر مدعا

435 بازدید | 61 پست

بچه ها من خودم خیلی آدم لارژیم برای خودم خرج میکنم به پوست و مو میرسم چیزای خوب واسه خودم میخرم و همینجور تو کادو دادن اصلا خسیس نیستم حتی مامانم گاهی میگه خیلی ولخرجی بعدا پشیمون میشی ولی من اعتقادم اینه آدم باید از لحظش لذت ببره حالا من بایکی دوس بودم که البته خاستگاریمم اومد (الان چن روز کات کردم)اومده بهم پیام داده میدونی با چه ذوق و شوقی برا تولدت کادو خریدم و از مشهد سوغات اوردم حالا یه روسری هشتاد تومتی و یه ساعت که فوقش صد تومنه خریده 😐تازه شاغل هست و حقوق کمیم نداره که بگم دستش تنگه قبلنم برام چن تا لاک و یه خرج کوچووولووو خریده بود فکر کرده بود شق القمر کرد اونوقت پسرای دبیرستانی واسع دوس دختراشون چه ها که نمیکنن من واقعا بهم برخورد میخوام اگ برا تولدم (اخر ماهه)باز پیام داد به روش بیارم که کادوهاش مالی نبوده خسیس😒😒😒بعد ادعای عشقش واقعاااا زیاااده ها ازینا که میگ من بی تو نمیتونم😐بعد یبار میخواستم امتحانش کنم گفتم یع تومن بزنه کارتم پیچوند😂😐

این روزهایم به تظاهر میگذر...تظاهر به بی تفاوتی،تظاهر به بی خیالی،به شادی به اینکه دیگر هیچ چیز مهم نیست اما.‌‌..چه سخت می کاهد از جانم این نمایش💔

خدایی خوب خرید کرده دیگه

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم کادوهاش رو هم پس بده شبا خوابش نمیبره😂😂😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2728
خدایی خوب خرید کرده دیگه

عزیزم واقعا من فکر نمیکنم واسه کسی که حقوق سه تومنی داره این هدیه خوبی باشه بقیه رو ندیدی

این روزهایم به تظاهر میگذر...تظاهر به بی تفاوتی،تظاهر به بی خیالی،به شادی به اینکه دیگر هیچ چیز مهم نیست اما.‌‌..چه سخت می کاهد از جانم این نمایش💔
جز ساعت صدتومنی که واقعا دوروز بعد استفاده خراب میشه بقیه کادوهاش بد نبود که. بعد تو آشنایی اصلن خرج ...

یعنی واقعا بنظرت خسیس نیست؟؟

به نظرم کادوهاش رو هم پس بده شبا خوابش نمیبره😂😂😂

من نمیگم کادوهاش خیلیم داغونه که از نظر من هست ولی یجوری میگ با ذوق و شوق انگار سرویس طلا خریده

عزیزم واقعا من فکر نمیکنم واسه کسی که حقوق سه تومنی داره این هدیه خوبی باشه بقیه رو ندیدی

عزیزم سه تومن اخه چیههه هیچی نمیشه تو این دوره و صد البته نباید انتظار داشته باشی یه تومنو به تو بده 

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

۳ تومنم پولی نیستا ک بگی زیاده داره ولی نمیخره.چند وقته با همین؟ بیرون رفتنی خرج میکنه؟ مثلا کافه یا رستوران؟

روم سیاه☻ درخواست دوستی پذیرفته نمی شود.حتی شما دوست عزیز!!🙄🙄
یعنی واقعا بنظرت خسیس نیست؟؟

نمیدونم والله. یه تومن هم مبلغ کمی نیست‌. راه های زیادی وجود داره که متوجه بشی خسیسه. ولی کم خرج نکرده انصافا. الان لاک کمتر از پونزده نیست. چهارتا خریده باشه شصت فقط پولشو داده. شاید شما توان مالیت بیشتره این خرج ها به نظرت کمه.

من نمیگم کادوهاش خیلیم داغونه که از نظر من هست ولی یجوری میگ با ذوق و شوق انگار سرویس طلا خریده

هدیع ارزش معنوی داره 

به این فکر کن که اونجا تو فکر تو بوده

😂😂😂😂

منم نمیگم کادوهاش داغونه چون نیست

ولی خب توقع شما از زندگی با هم فرق داره بهتر که به هم زدید

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

در مقابل پسرای خسیس و پرمدعا دخترای پر توقع و قدرنشناس هستن که همیشه توقع هدیه های گرون دارن درصورتی که ارزش هدیه به قیمت مالیش نیس

به وقت و انرژی و حسی هست که طرف گذاشته و اونو خریده

قدرنشناسی برای رابطه ها سمه

اگه فردا هم با شوهرت اینجوری تا کنی موفق نمیشی تو زندگیت

چون اون مرد بالاخره با همه عشقش خرید کرده برات و توقع قدردانی داره

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
عزیزم سه تومن اخه چیههه هیچی نمیشه تو این دوره و صد البته نباید انتظار داشته باشی یه تومنو به تو بده ...

عزیزم واسع پسری که وضع خانوادش اوکیه و بجز سه تومن درامد دیگم داره خیلی کمه بنظر من و اینکه این که انقدددد ادعاس عشقش میشه میگ بی تو میمیرم حاضر نشد یه تومنو بده بعدشم من فقط برا امتحان بود وگرنه خودم پول درمیارم برمیگردوندم بنظرت کسی که دیوانه ی کسبه یه تومن نمی ارزع؟

2706