2726
عنوان

دلم بد گرفته بیاید یکم حرف بزنیم

230 بازدید | 21 پست

راستش ۶ ساله ازدواج کردم خانوادم راصی نبودن با کلی بدختی چون شوهرم هیچی نداشت،توخونه بابام هم اوضاع خوب نبود ۴ تا بچه بودیم ک ب سختی از پس خرجشون بر میامدن ولی بازم از شوهرم وصعمون بهتر بود

سلام

یکم‌حرف بزنیداروم‌شید ولی بعدش به نتیجه برسید

نشه هر روزت‌گریه باشه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم الان این تورم باعث شده همه سخت زندگی کنن ،پس بدون مشکل تو مشکل بیشتر جامعه است

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه

بعد ۶ سال واقعا سختی محض و خونه مادرشوهر با ۵ تا خواهرشوهر و اذیتهای پدرشوهر و اخلاقی بالا و پایبن شوهرم و بیکاریش یکم اوضاعمون بهتر شد ،مامانم از وقتی فهمیدم یکم نفس راحت کشیدم و جدا شدم عملا شمشیر و از رو کشید ماندم میشه ی مادر بچش براش مهم نباشه ۶ ماهه قیدمو الکی زده بگم سر چی خندتون میگیره

بعد ۶ سال واقعا سختی محض و خونه مادرشوهر با ۵ تا خواهرشوهر و اذیتهای پدرشوهر و اخلاقی بالا و پایبن ش ...

بهتر .والدین سمی خوره روح هستن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

الان تقریبا بعد ۶ سال تصمیم گرفتم بچه دارشم کلی مشکل امد سر راهم واقعا هیلی سختی کشیدم اینقدی ک واقعا ببرنمون ماه عسل از اولش اشک همه در میاد ولی واقعا این اخری حقمون نبود 

میدانید شوهرم ۲ ساله بیکاره و از مبلع پول تو بانک زندگیمون میگذره حتی اینم تحمل کردم نداشتم حتی خانوادش بفهمن ولی راستش مرتب بهم سر کوفت میزنه چرا فلانی حامله شد تو نمیشی درک نمیکنه اونموقعه ک شرایط باروری داشتم جوان بودم پا ب پاش برای الانش میدویدم الان ک اوکی شده شرایطش یادش رفته

2706