2733
2734

خواهشا اگه کسی اعتقاد نداره مسخره نکنه  من اصلا ی دعا اعتقاد نداشتم تا ب چشمم دیدم خواهرشوهرم یکسره پیش دعا نویس میره خیلی از مادرشوهرش بدش میومد الان کاری کرده مادرشوهره طلاق کرقته و ب بدختی افتاده  ی مدتم یکسره منو شوهرم دعوا داشتیم یا ی  مدت  نرفتم و کلی قران ت خونه گذاشتم و اب دور خونه ریختم الان یکم بهتریم ولی شوهرم الان بی طاقت شده مبک دلم تنگ شده بریم خونش من خیلی میترسم میدونم ی چیزایی داره ی شب زفت خونه یکی از فرداش دختره نسبت ب شوهرش سرد شد و الان دارن جدا میشن هروقتم میومد خونه من قبلا میرفت جوراباشو میشت برام خیلی عجیب بود هر سری یعنی الان نمیدونم چیکار کنم میخوام برم ی دعا نویس ی دعا بکیرم منو از چشم بد دور کنه بخدا منم ادم معتقدژ نبودم ولی اینقد دیدم میترسم مسخره نکنید لطفا

سو ه ناس زیاد بخون 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حرز امام جواد بگیر 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

اینا اون دنیا چه جوری می خوان جواب بدن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706