2733
2734

سلام من همیشه مداد داخل چشمم میکشم از الان میخوام بیرونه چشم بکشم چون اونطوری خیلی چشممو کوچیک میکنه ولی وقتی بیرون چشمم مداد میکشم بد میشه مثله جن میشم فکر کنم بلد نیستم  کسی هست یادم بده و اصولشو بگه ؟؟ممنون 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به منم یاد بده

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738

اگه با کلیپ های آموزشی و تصویری نتونین یاد بگیرین اینجا با توضیح نوشتاری چجوری میشه اخه عزیز

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
خط چشم بهتره که 

منظورم برای پایینه چشم هست 

خط چشم میکشم ولی پلک پایین رو مداد میکشم 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2706