2726
عنوان

به قدری خونه ی مامانم خوشم وقتی میرم بغضم میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخرشم دلشون میخواد زود بلند بشن.اما خونه فک و فامیل خودشون تا ۱ شب میشینن

باریکلا،دقیقا اینجا نمیدونم چشون میشه ،کلی هم احترام میزارن بهش ،کو لیاقت☹چرا آدم باید خانواده خودشو ول کنه بره با یه غریبه،بعضیا میگن دوسش نداری ک اینطوری میگی ،دوسش دارم اما دور باشیو عمر پدر مادرت بگذره خوبه😞

ما هم تو یه شهریم ،اما خونمونم همش فکرم پیش مادرمه طفلک کسی هم زیاد بهش سر نمیزنه نه خواهری نه برادر ...

مامان منم کسی ونزدیکش نداره البته دوتا برادر خونه دارم ومتاسفانه جدیدا بهترین دوستشو به خاطر کرونا از دست داد تنها شده

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728
منم چند‌ ماه اول اینجوری بودم! خیلی سختم بود... تو راه برگشت گوله گوله اشک میریختم. الان نه! میرم دل ...

من هم عاشقققق خونمم خواهر اما هر دفه که مادرمو میبینم قشنگ حس میکنم شکسته تر شده کسی هم جز منو خواهرم نداره،نه یه برادرخوب نه یه خواهر خوب سال ب سال نمیان بهش سر بزنن جیگرم کبابه😭

مامان منم کسی ونزدیکش نداره البته دوتا برادر خونه دارم ومتاسفانه جدیدا بهترین دوستشو به خاطر کرونا ا ...

الهی مظلوم تر از مادر ندیدم،خدانگهش داره برات

منم خیلی وابسته ام وخونشون خوشم ولی اخرش زندکی خودم ترجیح میدم

من دوس دارم تمام عمرم کنارش باشم،چون هیچ کسی رو تو دنیا نداره برادراش هر کدوم غلام حلقه به گوش زنشون هستن حتی سال ب سال نمیان بگن تو زنده ای یا ...

دور باشی بهتره اولا بهتر به زندگیت میرسی دوما مستقلتر میشی وهمش امید پدر ومادر نیستی سوما دلتنگت میش ...

اینا درسته ،ولی من مادرم خیلی مظلومه هیچچچچ کسی رو تو دنیا نداره برادرا و خواهراش هیچ کدوم نمیان سر بزنن همیشه تنهاست😞😔😭

2706