2733
2734
عنوان

کی سریال زن و دیده ؟؟؟؟

112 بازدید | 9 پست

بگیدبمن چجور سارپ میفهمه هرروز باش بایدگریه کنم اخرم توکفش میمونم 

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙

من اون قسمتی که می فهمه رو ندیدم تو نت پیداش نکردم 

ولی بعدش رف دم خونه بهار  ؛  بهار یهو پرید بغلش خیلی نااراحت کننده بود  دوساعت محکم  بغلش کرده بود بوش میکرد

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
من اون قسمتی که می فهمه رو ندیدم تو نت پیداش نکردم  ولی بعدش رف دم خونه بهار  ؛  بها ...

منم پیداش نکردم الان قسمت113 ک ݫاله میگه دیروز یکی ب اسم سارپ اومد بیمارستانه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پیداش نکردم الان قسمت113 ک ݫاله میگه دیروز یکی ب اسم سارپ اومد بیمارستانه 

توی جم می بینی؟ 

سرپ می فهمه میره قبرا رو باز میکنه می بینع خالی ان فقط مادرش تو قبر بهاره بعد میره بیمارستان  بهار تو اتاق عمله  بچه هاشو بغل میکنه ولی بچه ها ب مادرشون نمیگن بابا رو دیدیم خلاصه خیلی فیلمش رو مخه

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731
توی جم می بینی؟  سرپ می فهمه میره قبرا رو باز میکنه می بینع خالی ان فقط مادرش تو قبر بهاره بعد ...

اه اره از ریور 

دیگه خیلی دارن کشش میدن حوصلمو سربرده

این اتفاقا فقط تو ترکیه میوفته😂 به یارو بگن زنو بچت مرده بدون هیچ مدرکی باور کنه هیچکسم نفهمه طرف ز ...

ینی واقعا تو ترکیه انقد هرکی ب هرکیه؟  یا فیلمشونه

اه اره از ریور   دیگه خیلی دارن کشش میدن حوصلمو سربرده

خییییئیییییییلی!!!!!! 

من تو نت زدم دیدم دیگه تو جم  نگاش نکردم 

بدتر از همه شیرین چقد رو اعصابه 

با سرپ عکسای زشت گرف که به بهار مغر استخوان بده حالا میخواد عکسا رو نشون بهار بده با زن سرپ یکی شدن😏

2738
ینی واقعا تو ترکیه انقد هرکی ب هرکیه؟  یا فیلمشونه

چمیدونم والا

با فیلماشون که کشورشونو خراب کردن الان من فک میکنم ترکیه یه کشوره بی درو پیکره پلیس نفهمه همه ادم کشو خیانتکارو‌دزدو دروغگو😂

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
خییییئیییییییلی!!!!!!  من تو نت زدم دیدم دیگه تو جم  نگاش نکردم  بدتر از همه شیرین ...

بزاربزنم تونت نگاش کنم