2726
عنوان

یه لحظه بیاین لطفا😢😢😢

147 بازدید | 29 پست

سلام دوستان من چند روز پیش ازمایش بارداری دادم منفی بود،ولی هنوز علائم دارم و پریود نشدم ( 16روز تاخیر دارم ولی پریودام کلا نامنظم هست)مثل ورم شکم (ک خیلیا گفتن نفخ اول بارداری میتونه باشه)دردکمر و دل خفیف،حالت تهوع شدید،تلخی دهان،درد سینه،رفتم دکتر میگه عفونت،در صورتی ک یه هفته پیش ازمایش کشت ادرار واسه عفونت دادم منفی بود و هیچ عفونتی نداشتم،کلی قرص و امپول داده،یه درصد هنوز احتمال داشته باشه باردار باشم،این قرصا ضرر نداره؟؟؟کسی تجربه ای داره بگه نمیدونم چکار کنم😭😭😭😭😭😭😭😭

یکماه باید بگذره حداقل تا این علایم بارداری شروع بشه برات 

اما من خودم س ی ن ه هام قبل پریود همیشه درد میگرفت باردارشدم اون درد نداشت من سه بار بارداری داشتم البته یکیش سقط شد هرسه بارم همین جوری بود علایمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکماه باید بگذره حداقل تا این علایم بارداری شروع بشه برات  اما من خودم س ی ن ه هام قبل پریود ه ...

24مرداد شروع به اقدام کردم و هنوز پریود نشدم دو هفته بعد اقدام کم کم دل درد و تهوع اومد سراغم ک این هفته هرچی میگذره بیشتر میشن😢

13روز از پریودم گذشته بود،دکتر حتی سونوگرافی هم نکرد فقط امپول و قرص داد😭

آزمایش خون خطا نداره دوباره بده اگه نبودی بعد قرص و امپول استفاده کن 

البته اینم بگم وقتی اقدام میکنی و عقب میندازی یعنی اگه حامله ام نباشی رحم داره آماده میشه واسه بارداری نشون خوبیه اگه این ماه نبودی ماه بعد حتما باردار میشی عزیزم

پسر قشنگم رهام   
 24مرداد شروع به اقدام کردم و هنوز پریود نشدم دو هفته بعد اقدام کم کم دل درد و تهوع اومد سراغم ...

حتما قبل استفاده از داروها ازمایش مجدد بده اگر منفی بود بعد دارو بخور اگرم ان شالله مثبت بود با دکتر دوباره مشورت کن چون ماههای اول بارداری خیلی مهمه واسه جنین 

آزمایش خون خطا نداره دوباره بده اگه نبودی بعد قرص و امپول استفاده کن  البته اینم بگم وقتی اقدا ...

اخه تو سایت خوندم کسایی بودن ک با از منفی باردار بودن و این قرص و امپول باعث سقط شدع،واسه این میترسم،این علائمی گفتم میتونه مال عفونت باشه؟؟؟

ماه اول اقدامم

خب عجله نکن چندماه طول میکشه حتی واسه بعضیا یکسالم میکشه فقط بعد هر اقدامت واسه بارداری زود نباید بلندبشی بهتر بخوابی تا زودتر بارداربشی ، نتونستم خیلی واضح توضیح بدم بخاطر قوانین سایت

خب عجله نکن چندماه طول میکشه حتی واسه بعضیا یکسالم میکشه فقط بعد هر اقدامت واسه بارداری زود نباید بل ...

واسه بارداری عجله ندارم عزیزم ولی با این علائم میترسم با خوردن دارو و اینا بلایی سر خودم و بچه ای ک شاید باشه بیاد،دیدین کسی رو ک در اثر عفونت ورم کنه شکمش؟؟؟؟

سونوگرافی معلوم نمیشه؟؟؟

چرا تو سونوگرافی هم اگه جنین وارد رحم شده باشه ساک حاملگی دیده میشه اما ازمایش خون مطمعن تره قطعی نشون میده بیبی چک هم استفاده کن نشون میده اما ازمایش خون خب ، قطعی تره

2706