2733
2734
عنوان

نظرتون راجب مامان کوچولو ها چیه ؟

169 بازدید | 11 پست

من که وقتی میبینم  دلم براشون کبابه   اینا هنوز باید  برن بغل مامانشون  بخوابن نکه  بچه  کنارشون  

دور اطرافم زیادن  از این مامان کوچولو ها   با اینکه خودم  هنوز بچه ندارم اما هیچ  وقت  حسرت  این مامان و بچه هارو نخوردم 

یکی دونفر   شنیدم  چون تو سن خیلی کم  زایمان طبیعی کردن از اون طرفم شوهر خوبی نداشتن   جدا شدن   حتی مادره   گفته دیگه  بچهمو نمیخوام ببینم حسی بهش ندارم 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مخالف کودک همسری هستم یعنی ازدواج زیر 18 سال 

عزیزم یک موردی رو هم با اجازه ات بگم به جای راجب بهتره شکل صحیحشو بنویسید که میشه راجع به یا اینکه کلا بنویسید در مورد.

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2731
منم مخالف کودک همسری هستم یعنی ازدواج زیر 18 سال    عزیزم یک موردی رو هم با اجازه ات بگم ...

اوکی مرسی نمیدونستم 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

خوشبختانه اطرافم اصلا ندیدم

کوچکترین سنی که دیدم ازدواج کرده 18بوده که اونم عقد کرده بازم متعجب بودم

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

با اینکه خودم جزوشونم ولی نظر مثبته خاصی ندارم .با اینکه زندگیم خیلی خوبه الحمدالله خانوادم خوبن شوهرمم عالیه .ولی خب میتونستم همین موقعیت رو چندسال دیگه داشته باشم قرار نبود قحطی بیاد

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2738
با اینکه خودم جزوشونم ولی نظر مثبته خاصی ندارم .با اینکه زندگیم خیلی خوبه الحمدالله خانوادم خوبن شوه ...

فضولی نباشع چند سالت  بود  بچه دار شدی 

خوشبختانه اطرافم اصلا ندیدم کوچکترین سنی که دیدم ازدواج کرده 18بوده که اونم عقد کرده بازم متعجب بود ...

۱۸ خوبه  اینا که من میگم ۱۸ سالگی بچشون ۲ یا ۱  ساله هست