2733
2734
عنوان

بچه های تجربی میشه بیاین ؟؟؟

59 بازدید | 7 پست

کسی که میره رشته ی علوم آزمایشگاهی هر ماه حدودا چه قدر درامد داره میدونین ؟؟؟؟؟

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از دوران دانشجویی 

اگ جذب بشه

۳۸۰۰ تا ۴ تومن میگیره

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
2728

بستگی داره به جایی که کار میکنی..از 2 تا 5 تومن نهایتا...ولی اگه دکترا بگیری و سرمایه داشته باشی با چند نفر دیگه که حتما باید پزشک هم بینتون باشه آزمایشگاه تاسیس کنید ...اونوقت درامد 10 تا 30 میلیون یا حتی بیشتر مقدوره برات

2738