2737
2734
عنوان

ینی یکی نیست کمکم کنه؟😭😭😭😭

173 بازدید | 13 پست

من همش بی حالم و شبا سرفه میکنم از نفس تنگی و چند ماهی میشه باهامه سرفه هام مثل خروسکه سرگیجه های شدیدی هم دارم هر از گاهی و کلا حس هیچ کاری رو ندارم و شدیدااااا از درون گرمم و میسوزم حتی تو زمستون چیکار کنم به نظرتون؟چه دکتری برم؟😭 خیلی کلافه ام از این وضعیت

وزن فعلی 70 با قد ۱۶۴😒
بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پزشک عمومی برو و حالتوبگو حتما معالجه میشی

خدا کنه

خیلی رو مخه دارم دیوونه میشم

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
بدنت عفونت داره برو دکتر

خدا کنه زودتر خوب شم😫دارم کلافه میشم از این اوضاع

فکرشو نکن ، میخام بگم دم کرده گل گاوزبان بخور و شربت شیره انگور که حالت رو سریع خوب میکنه هزینه ای ا ...

ینی به نظرت دکتر رفتن الکیه؟نمیدونم چیکار کنم هزار تا دکتر رفتم نتیجه نگرفتم😣

2738
[QUOTE=156611310]ینی به نظرت دکتر رفتن الکیه؟نمیدونم چیکار کنم هزار تا دکتر  سلام عزیزم بهم گف ...

عزیزم زیاد واضح نیست ولی تشخیصم تا حدودی دختره

عزیزم زیاد واضح نیست ولی تشخیصم تا حدودی دختره

اگه سرفه هاتون چرکی هست علاوه بر داروهای آنتی بیوتیک که دکتر تجویز میکنه در کنارش میتونید چهار تخم از عطاری به همراه دونه به بخرید تو اب جوش بذارید لعاب که داد کم کم بخورید تا عفونت و از گلوتون جدا کنه. حتی میتونید دونه های چهارتخم و تو دهن بذارید تا کم کم با بزاق دهان لعاب بده و کم کم قورت بدید.

اگه سرفه هاتون خشک هست شاید بخاطر حساسیت باشه یه داروگیاهی هست متاسفانه اسمش خاطرم نیست از مامانم میپرسم بهتون میگم.