2726
همسرم میگرده پیدام میکنه و برمییگردونه به طرز دیوانه واری بهم اعتماد داره هیج وقت راجعبم فکر بد نمی ...

شوهر منم همینه از اون لحاط که فک کنه فرار کردم برم یه خاکی تو سرم بریزم اون جور فک نمیکنه 

ولی به احتمال بکشه🤔

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه بار بهش گفتم طلاق میخوام گفت اگه قرار باسه از هم جدا شیم اول تورو میکشم بعد خودمو پس حرف بیخود نزن😐 لابد اگه فرار کنم قیمه قیمه کردنم بهش اضافه میشه😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
البته این و بهم گفته که اگه یه روزی قرار به رفتنت شد،یه اسید می پاشم تو صورتتو خلاص، بعد برو.‌‌ &nbs ...

شوخیش هم اصلا حرف قشنگی نیست سعی کن این حرف از ذهن و دهنش پاک بشه

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵

با شناختی ک ازش دارم، فک میکنم زمین و زمانو ب هم میدوزه تا پیدام کنه. بعد حرف میزنه باهام تا اروم شم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
شوخیش هم اصلا حرف قشنگی نیست سعی کن این حرف از ذهن و دهنش پاک بشه

من بدم نمیاد چون میدونم خیلی من و می خواد و از دوست داشتن زیادشه،از بچگی باهم بزرگ شدیم...

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
من بدم نمیاد چون میدونم خیلی من و می خواد و از دوست داشتن زیادشه،از بچگی باهم بزرگ شدیم...

چی بگم 

اسم اسید رو که می شنوم تنم می لرزه

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
2706