2726

خانم ها بزارین بگم که دارم دق میکنم .من ی خواهر دارم که کاش نداشتم نزدیک ۱۰ ساله ازدواج کرده دوتا بچه داره و از روز اول با شوهرش مشکل داشت و همیشه هم آوار میشد رو سر من و مادر بدبختم .الانم نزدیک یکساله دعوا کرده اومده خونه مادرم .من خودم متاهلم ولی خیلی مادرم اذیت میکنه هیچ کاری تو خونه انجام نمیده و فقط مصرف کننده به تمام معنا هست .حالا کمک کردن بخوره تو سرش دوتا بچه اورده فوق العاده بی تربیت که مادر بدبخت من شده کوزت بشوره بسابه عذا درست کنه .کاش جوان بود میتونست ولی پیره و بزور کارای خودش میکنه .منم دورم ی شهر دیگه ام نمیتونم برم .حالا اینا به کنار پرخاشگره دعوایی الانم مادرم زنگ زده که دعواش شده و هلش داده و نمیدونم چی شده .خانم ها بگین من چیکار کنم میرم مادرم بیارم پیشم نمیاد میگه مردم میشنون آبرومون بدتر میره اونجا داره میسوزه و میسازه .این شده بدبختی من که الان کلی گریه کردم ولی نمیتونم حتی دلیلش به شوهرم بگم چون فقط ابروریزی میمونه برای خودم .

.                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشیدا ولی خونه مادرشه بعدم شما درکش نمیکنید ک شرایط روحی بدی داره

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️
ببخشیدا ولی خونه مادرشه بعدم شما درکش نمیکنید ک شرایط روحی بدی داره

اخه زندگی مادرمم جهنم کرده .بخدا من از اینجا میکوبم میرم خونش تمیز میکنم این بشر ی دلش نمیسوزه برای مادر پیرمون 

.                                              
صدبار آشتی کرده مشاوره رفتن درست نمیشه رابطشون

خب جدا شن خواهرت بره مستقل با بچه هاش زندگی کنن این همه ادم جدا میشن مگه میرن سربار کسی میشن؟؟؟

اگرم میخواد پیش مادرت باشه بره سرکار

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
اخه زندگی مادرمم جهنم کرده .بخدا من از اینجا میکوبم میرم خونش تمیز میکنم این بشر ی دلش نمیسوزه برای ...

بهتره مادرتون ازش بخاد حداقل کارهای خونه رو بکنه

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️
خب جدا شن خواهرت بره مستقل با بچه هاش زندگی کنن این همه ادم جدا میشن مگه میرن سربار کسی میشن؟؟؟ اگر ...

ادم بی عرضه ای .نه جرات طلاق داره نه شوهرش مهریه میده .اصلا ی گره کور افتاده که هیچ جوره باز نمیشه 

.                                              
2706