2737
2734
عنوان

تهران یا مازندران

933 بازدید | 30 پست

سلام خانما من تهرانی هستم الان چند ۶ ساله مازندران زندگی میکنم بچه دار شدم شوهرم مازندرانیه.حالا شرایطی هست میتونم محاجرت کنم تهران.تهران خانوادم هستن،امکانات خصوصابخاطره بچم،و اینکه شهر خودمه و زادگاهمه.اما مازندران رفاه مالیمون بیشتره و ترافیک نداره 

تهران باید ی خونه کوچیک بخرم با یه مغازه کوچیک 

مازندران بهترین خونه و بهترین درآمد 

شما جای من باشین کدومو انتخاب میکنین؟؟؟

خیلی وقته سردرگمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تهرانم ولی کاش تهرانی نبودیم و میتونستیم بریم یه شهر دیکه زندگی کنیم..

۱۰۰درصد مازندارن رو عشق ست ..

من خودم یبار یه سفر کاری رفتیم مراغه.‌عاشقش شدم دوست داشتم مراغه ای بودم و اونجا زندگی میکردم

😍😍😍
2738

واقعا ارامشتو میخای فدای چارتا چیزی کنی که اصلا تو زندگیت تاثیر انچنانی نمیزاره؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
ولی امکانات تهران واقعا وسوسه انگیزه

ادم مگه از زندگی چی میخواد عزیزم..

بخدا که ما که تهرانیم هیج استفاده ای از امکاناتش نداریم.۷ماهه نشستیم تو خونه و در خونه رو باز نکردیم حتی بریم یه دور بزنیم تو خیابون ..

چیزی جز دود و دم و ازدحام جمعیت وگرونی نداره اینجا ..چرااا برای قشر مرفه جامعه اینجا از امریکا هم بهتره..اقایون لواسان نشین رو میگماا ولی برای شمال به پایین هیچی نداره تهران

😍😍😍
ولی امکانات تهران واقعا وسوسه انگیزه

عزیزم..ما دقیقا برعکس کار شما رو انجام دادیم..شوهرم تهران کار میکرد و اوصاع خوب بود ولی اومدیم دیدیم شمال بهتر از تهران و با امکانات بهتر میتونیم زندگی کنیم..تهران هم آپارتمان۰۰ ۱متری داشایم..اومدیم اینجا یه دوبلکس گرفتیم..کار شوهرم رونق پیدا کرده و واسه آینده یک عالمه برنامه داریم..درسته..عحیب ، غریبیم و دلتنگ ...ولی خب...تو این دوره زمونه باید به فکر پیشرفت بود...حالا امکانات تهران چی هست؟...درسته زیاده..ولی الان اکثر شهرا هم پیشرفت کردن..ما گیلانیم

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.
2706