2733
2739

شوهرم دوتا داداش کوچیکتر از خودش داره یکیش کلاس دهمه یکیش هشتم

خیلی علاقه بهشون نشون میده حتی بیشتر ازمن بهشون توجه میکنه همیشه کنارشن و خیلی حواسش بهشون هست بقدری ک من حسادت میکنم مثلن وقتایی ک میرم خونشون داداشاش همش دورشن و اونم نمیگه یکم حداقل فرصت بدم تنها باشم شاید نامزدم یچیزی بخاد بگه حرف خصوصی چیزی

بهش میگم کیو تو زندگیت دوس داری میگه تو و داداشام میگم خب بیشتر کیو میگه نمیتونم بینتون فرق بزارم بگم تورو بیشتر میخام این حرفش خیلی منو ناراحت میکنه چون من اونو ک بیشتر از هر کسی میخام امرور زنگش زدم گفتم برو میز عسلیارو بگیر داداشش پیشش بود گفت بسه دیگه همش میگی خوب میرم میگیرم دیگه یبار گفتی خیلی ناراحت شدم خونه اونا تقریبن دوساعت با ما فاصله داره مامانم زنگش زد گفت اگه میتونی بیاد منو ببره خونه اقاجونم چون خونه اقاجونمم نزدیک خونشونه گفت نه نمیتونم بیام هرموقه مسیرم خورد میام دنبالش منم گفتم میتونه راننده شخصی بشه داداشش و ببره مدرسه بیاره ولی زنش و نه

خیلی حس بدی دارم ک اونارو بیشتر ازمن میخاد کلیم براشون لباس چیز میخره میگه داداشمه دوس دارم 

ببخشید طولانی شد

لطفا برای باردار شدنم صلوات میفرستی🤰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

خونه ما یک ساعت فرق داشت با خونشون فقد آخر هفته ها بعضی وقتا ام دو هفته ی بار😐میگ راه دوره شاید تو انتظارت زیاده هنوز تقدیم بعد عروسی مهرتون ب هم بیشتر میشه

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

ببین هیوقت تو زندگیت سوال نکن من رو بیشتر دوست داری یا خانوادت خب تو زنشی و اونا برادراشن پس حرف بدی هم نزده گفته نمیتونم فرق بزارم بگم تو رو بیشتر دوست دارم و این یعنی همه رو به یه اندازه دوست داره بعدم اصلا سیاست نداری 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

اینجور ادامه بدی میفهمه حسادت میکنی به دوتا بچه درست نیست اون به محبت کردن به داداشاش عادت داره شما که از اول تو زندگیش نبودی نمیتونه که ولشون کنه به این سبک زندگی عادت دارن صبر کن بری خونه خودت کم کم درست میشه ولی اختلاف ایجاد نکن

...

خیلی بی سیاست و ساده ای عزیزم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

من نمیگم دوسشون نداشته باشه ولی ب اندازه باشخ ن بیش از حد

هر کسی زنش باید براش اولویت باشه

ولی بحدی دوستشون داره ک فک میکنم بعد عروسی میاره باما زندگی کنن 

لطفا برای باردار شدنم صلوات میفرستی🤰
2706