2733
2734
عنوان

خانوما الان یه خدمتکار بیاد تو خونه تکونی کمک کنه چند میگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر کم برای من هفته ای یه بار میاد فقط گردگیری و تمیز کردن روز مره خونه نه خونه تکونی حدود ۲۵۰ازم ...

روزی؟

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒
2728
خوب از این۱۰ساعت۵ساعتشو خوابه 

ببين ب خواب ربطي نداره 

اون مياد اونجا وقت ميزاره مراقب بچته 

براش مهم نيس خوابه يا بيداره

ما يه مدت دنبال پرستار براي خواهرزاده و پسرخالم بوديم ميدونم اينا روش كارشون چطوريه

تورو خداااااااا لايك نكنين
2738
ببين ب خواب ربطي نداره  اون مياد اونجا وقت ميزاره مراقب بچته  براش مهم نيس خوابه يا بيدا ...

اره عزیزم ببین دوتا دوپانصدمامان دوستم مریض بودبراش پرستارگرفته بودن ازساعت ۸صبح تا ۷بعدظهر۲۵۰۰میگرفت

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
من گفتم ماهی دوتومن میدم یعنی دوتومن زیاده؟برا۱۰ساعت

نه خب زیاد نیست اونم بیاد بنده خدا کرایه.هزینه رفت امد.وقت.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
چقدر کم برای من هفته ای یه بار میاد فقط گردگیری و تمیز کردن روز مره خونه نه خونه تکونی حدود ۲۵۰ازم ...

نه اینم خونه تکونی نبود ..ظرفا تو ماشین شسته شد فقط در حد تمیز کردن داخل کابینت بود وچیدنش ..البته خونش بزرگم هست و اشنا بودا ..

فکرکنم از شما خیلی زیاد گرفته دیگه

😍😍😍
2706