2726
عنوان

از بس جیغ زدم‌گلوم میسوزه 🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 63 پست
پدر و مادر هرجوری باشه  همیشه باید احترامشونو نگه داشت  پیامبر گفته 😊

تو ک اینقد طرفدار حرفای پیامبری برو دوکلمه از حدیث پدرمادرای بدشم بخون بعد بیا سخنرانی کن😊

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

خانوما یواش نظر بدید اسی عصبیه دیدید دوتا جیغم سرما کشید😬😁

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیادی نوه شو دوست داره. شایدم دیده یبار زدی فک کرده بازم زدی

نه بابا من اصلا نمیزنم ک بخواد کریه کنه  فوقش بزنم پشت دستش 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2728
عجب زبوندرازی و پررویی تو کاش منم مثل تو بودم اگه این اخلاقات داشتم عمرا شوهرم سوارم میشد

اره من به زبون‌درازی معروفم 🤕

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

منم دیروز با دخترم دعوا میکردم خیلی اذیتم کرد

باباش دیگ منو دعوا میکرد میگف چرا بدخلقی با بچع درمیاری

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
اره من به زبون‌درازی معروفم 🤕

زبون درازی افتخار نیست🙄

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

نزده  که چرا جیغ زدی  اگه زده بود هم میگفتی پدرم  اشتباه  فکر میگنی جیغ زدنت چی بوده ؟ 

اگه مادر بودی اینهمه جلو بچه جیغ نمی زدی الان بچه دچار ضربه روانی شده  شوهر تو خواب از جیغ تو از خواب پریده 

پدره میگه  ابرومو برده  

.
وا😐سلطان قاطی کردنای یهویی تویی

اسی جون مثل پروفایل این خانوم کردی ؟؟؟  😂😂😂😂😂

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2706