2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله راه حل داره ، فقط تحمل ، همه ما داریم این روزا رو میگذرونیم من آبم نمیتونم قورت بدم هر بویی آزارم میده چه بوی خوب چه بد چه بوی غذا هرچیزی 

فقط به امید سلامتی جنین دارم تحمل میکنم 

2731

سلام عزیزم بسلامتی مبارکه 

باید تحمل کنی گلم منم دقیق همینجور بودم تا نزدیک ۸ماه ولی به شیرینیش میارزید😍

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
2738

اخی عزیزم خیلی اولاشی تا ۳ماه همینه ‌ ولی خب یجوری میتونی کم کنی دمیترون بخور چیزای خشک مثل بیسکوییت بذار دم دستت از خواب بیدار میشی بخور یهو از جات بلند نشو من تا زایمانم همینجوری بودم 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

بايد تحمل كني

منك ميمردم قشنگ سركار ي سره ي كيسه دستم بود😐

وقت ناهارو ك نگم بهتره اصن نميخام بياد بيارم

ولي تا اخر ماه ٤ تهوع داشتم الان چند روزه بهترم گوش شيطون كر

من دميترون روزي ١ميخوردم بد نبود

چايي زنجبيل هم كم ميخوردم

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
عزیزم من چهارده هفته ام تازه یکم بهترشدم ولی بازم بالا میارم دیروز ازبس بالا اوردم خون دماغ شدم  ...

من تا به حال بالا نیاوردم. فقط حالت تهوع دارم. آخه شنیدم یه قرصی هست که این حالتا رو خوب میکنه. ولی به شدت یبوست میاره. 

هیچ راهی نداره، بعضی از مادربززگای قدیمی میگن شکمه گوسفند بخوری تهوعت خوب میشه.ولی من خودم نخورم تا اول 5ماهگی مردم و زنده شدم، فقط نون و پنیر یا ماست میخوردم...بازم بالا میارودم..من دیگه صفرا بالا میارودم. هیچ قرص و دارویی هم روم اثر نداشت

من تا به حال بالا نیاوردم. فقط حالت تهوع دارم. آخه شنیدم یه قرصی هست که این حالتا رو خوب میکنه. ولی ...

دمیترون اسمش ولی سرخود اصلا قرص نخور تا دکترت بده من خیلی سرویارم عذاب کشیدم دکترم بهم قرص زینتوما داده بود زنجبیلیه گیاهی بود زیاد تاثیرنداشت ولی بهترم میکرد تازه دیروز به دکترم گفتم خون دماغ شدم قرص دمیترون داد اونم میترسم بخورم 

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2706