2733
2734

هیچ وقت اهل دعا واین چیزانبودم.....همیشه توکل کردم بخدا...ولی ازینهمه چشم وگوش بسته بودن پدرمادرم درحیرتم..ک چطور براینهنه عذاب کشیدن من رضایت میدن وهمچنان میگن رضایت بده برگرد.......بنطرتون کارم اشتباهه ک میخوام بادعانویس حرف بزنم ؟؟خودمم میترسم..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره همش دروغه.خودت بشین ختم قران بامعنی را نذر کن زودتر بهش میرسی.

راس میگی؟چله سوره یس برداشتم......عاشق این سوره ام....ازهنه کس قط امیدکردم...الان فقط ده روز مونده ک تموم بشه....اونروزی ک صب داشتم میخوندم اصلا خبرنداشتم ک همچین اتفافی میوفته..یهوکشیده شدیم ب کلانتری و ..و..

2731

بعضی وقتا واقعا چاره ای جز این ک بری پیش دعانویس نیس.من خودم 4سال از خدا ی چیزیو خواستم نمیدونستمم شدنیه یا ن ب قدری افسرده بودم خدامیدونه چ روز وشباییو با گریه سرمیکردم.زنگ زدم ب ی دعانویس ک دعای قرانی میده ن موکل وجن واینا ن.ی حرفاییو بهم زد دلم اروم گرف حداقل مطمعن شدم بهش میرسم ولی نیاز ب زمان داره.گف اگ میخای دعاام بدم بهت ک ازش گرفتم اگر میخای شمارشو بدم بهت

پناه برتو ک بی واژه مرا میشنوی...
2738
2706