2737
2734
عنوان

انتخاب رشته 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 53 پست
اول فیزیو بزن بعد کاردرمانی بعد شنوایی سنجی اصلا طرف پرستاری نرو،درس هاش سنگینه،شیفت شب داره،زحمت خ ...

بنظرت امسال سهمیه ۳تا رشته تاپ رو زیاد کردن، و فرهنگیانم زیادتر میگیرن، از طرفی پزشکیا آزادم داخل این ۱۵۰تا انتخاب باید باشه، باعث میشه رتبه های قبولی یکم جابجا بشه مثلا من با ۸هزار بتونم رشته های ۵،۶هزار یونی اصفهانو بیارم؟

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹
بنظرت امسال سهمیه ۳تا رشته تاپ رو زیاد کردن، و فرهنگیانم زیادتر میگیرن، از طرفی پزشکیا آزادم داخل ای ...

احتمالش هست،دعا کن منم دارو پردیس اصفهان بیارم.

نگاه کلا ۱۵۰ تا انتخاب داری،همه رو بزن 

اول رشته های خوشبینانه،بعد منطقی بعد هم اون چیزایی که احتمال میدی قبول میشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالش هست،دعا کن منم دارو پردیس اصفهان بیارم. نگاه کلا ۱۵۰ تا انتخاب داری،همه رو بزن  اول ر ...

انشالا به رشته ای که دوست داری و واسش زحمت کشیدی برسی. منم فقط یونی اصفهانو میخوام بزنم. شهرکردم فقط پرستاری، هوشبری، رادیو و اتاق عمل داره. که احتمالا به جز پرستاری همشونو یونی اصفهان میارم. چون قدیم امتحان دادم، بخوام بمونم و جدید بخونم زمانبره نه؟ کلی کتابم باید از درسی و تست باید بگیرم.

2731
اتفاقا نظام جدید آسون تره اما قیمت کتاب هاش خیلی گرونه.رتبه منطقه ۸۰۰۰ شدید؟؟؟

آره، یعنی اگه سال دیگه صبر کنم احتمال داره رتبم بره بالا؟ من ۱۳سال پیش رشته ریاضی بودم، ۲ساله دارم کتابای تجربی قدیمو میخونم پارسال شدم ۱۵هزار. امسال ۸۸۰۰ رتبه در سهمیه و ۸۲۰۰ سهمیه زیر گروه ۱.

آره، یعنی اگه سال دیگه صبر کنم احتمال داره رتبم بره بالا؟ من ۱۳سال پیش رشته ریاضی بودم، ۲ساله دارم ک ...

چجوری میگی فیزیو میاری؟من شک دارم که بیارم با اینکه رتبم بهتر شما شده.

اگه شرایطش داری یه سال دیگه بخون،اما اصولی و درست.

چجوری میگی فیزیو میاری؟من شک دارم که بیارم با اینکه رتبم بهتر شما شده. اگه شرایطش داری یه سال دیگه ...

نه بابا... فیزیو کجا بود!!! اگه میوردم که دغدغه ای نداشتم 🙄😁 من احتمالا خوشبینانه هوشبری و رادیو و ۸۰،۹۰ درصد اتاق عمل و مامایی اصفهانو بیارم. چون رشته هایی هستن که محیط کار تا حدودی تمیز نیس، و یکم استرس زا هستن، مردد شدم. باخودم میگم فعلا فرصت انتخاب رشتمو از دست ندم، از طرفیم نمیدونم سال دیگه شرایط چطوره، غایبین امسال که اضافه میشن و منم تا بیام منبع تهیه کنم اواخر آبان شده، آیا فرصت مطالعه کتابای جدید و مسلط شدنشون کافیه واسم (میانگین مطالعم در روز ۶تا ۷ساعته) یا باید روی سال بعدشم حساب کنم. همه اینا شده دغدغم که نمیدونم چطور قدم بعدیمو محکم بردارم.

2738
نه بابا... فیزیو کجا بود!!! اگه میوردم که دغدغه ای نداشتم 🙄😁 من احتمالا خوشبینانه هوشبری و رادیو و ...

دارم نیست تمام منابع یه جا تهیه کنی،به مرور تهیه کن و بخون.کلیت مطالب هم مثل هم هستن،اگه به نظام قدیم مسلط هستی خوندن نظام جدید کاری نداره.

تصمیم نهایی با خودته دیگه.اول فکر کن بعد تصمیم بگیر.