2726

حقیر  سه  تا  عنایت  بزرگ  از رقیه جان  دیدم   که  تا ابد  مدیونشم    

ولی  این  عنایتی که   گفتم  برمیگرده به سال ۹۲  درست زمانی که  بنده مطالبی  خونده بودم  که  نویسنده در وجود حضرت رقیه دچار تردید شده بود  و  حتی تو کتاب  حماسه حسینی  هم بهش اشاره شده بود..

خیلی ذهنم درگیر این موضوع شده بود..متاسفانه   با خوندن کتاب حماسه  حسینی  شهید مطهری هم کم کم  داشتم باور میکردم  که  امام حسین ع چنین دختری  ندارن نعوذ بالله 😔

اینجا متوسل شدم به مادرم زهرا که حقیقت رو برام مشخص کنه دلم  آروم بگیره ... روز شهادت حضرت رقیه بود دعوت شدم به حسینیه ای به همین نام  توسط دوست عزیزم  که   باب  آشنایی با این خواهر مکرمه و  همسر شهید  هم  شخصا  توسط   خود  بانو فاطمه زهرا  باز شد..  زمانی بود  که در حسرت کربلا  رفتن شب و روز  نداشتم  دوستان نزدیکم بشدت نگران حالم بودن چون به هیچ وجه امکان رفتن به کربلا نبود برام..  نه همسرم راضی بود تنها برم  نه  خودش  میتونست باهام بیاد...از شدت بیتابی از غم دیدار جدم منو از آب و غذا هم انداخته بود اوضاع روحیم اصلا خوب نبود ..

اون روز بشدت حالم عحیب  بود  رفتم یه گوشه حسینیه  نشستم برای اولین بار   متوسل شدم به خانم حضرت رقیه س

و گفتم  اگر  واقعا  وجودت  واقعیه  و  تو کربلا  حضور  داشتی  و اون همه بلاهایی  که میگن    سرت  اومده  الان باید بهم ثابت کنی   قسمش دادم  به روح  پدرش که  برات کربلای  منو بده  تا دلم  به وجودش قرص بشه...  با همون حال عجیب   بودم تا

پایان مراسم  که خانمی  اهل دل  برای پذیرایی  اومد  سمتم  یهو   یه نگاهی به دور  و برم کرد  بی علت  افتاد و بیهوش  شد....  همه ریختن سرش  تا بهوشش  بیارن..من که روحم از هیچی خبرنداشت   همچنان غمگین   نشسته بودم و نگاه میکردم....  بعد  که همه رفتن و این خانم سرحال شد   اومد سمتم    بهم گفت  یه دختر بچه  زیبارو   رو کنارت  دیدم  در حالی که  چادر به سر  داشت برگه  ای دستت میداد  تو  تو حال خودت بودی  اول نگاه کردم  شاید بچه   کسی باشه  دیدم  اونجا اصلا بچه ای  حضور  نداشت و این دخترک نورانی  تا برگشت سمتم  فهمیدم  حضرت رقیه س  ...دیگه نفهمیدم چی شد..😭

خدا رو گواه میگیرم  نه تنها  وجود نازنینش اینجوری  بهم ثابت شد

بلکه دقییقا  فردای اون روز بطرز معجزه اسایی  بدون اینکه  جایی ثبت نام کرده باشم   اسمم رو برای  کربلا  رفتن اعلام کردن  ..  و  همسرم آقا سید  نه تنها قلبا راضی شد  برم کربلا   بلکه  با اصرار، مادر شون رو که از ناحیه پا  قدرت  حرکت چندانی نداشت  رو هم  با ولیچر با خودم بردم و تا آخرین  روز سفر   به عشق حضرت رقیه نوکری این  بانوی سیده رو بعهده گرفتم...سفری بود پر  از خاطره و نشانه های زیبا

این بود معجزه   مجسمی  از  عمه جانم رقیه خاتون  که  به زیبایی  هم  وجودش رو بهم ثابت کرد  هم برات  کربلام  رو یک روزه   دستم داد..

سبحان الله از کرامات این تبار مطهر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گر دخترکی پیش پدر ناز کند

گره ی کرب و بلای همه را باز کند...‌

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

هرگز مگو رقیه بُوَد خردسالُ طفل

بی بی قبولِ توبه ی حَوّا و آدم است

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
باور کن در مورد ائمه اینقد دروغ به خوردمون دادن اینقد ازشون سواستفاده کردن به خاطر منافع خودشون دیگه ...

نه این واقعیه و هیچ سود ومنفعتی،هم برای من نداره ک دروغ بگم در مورد اهل بیت

2706