2726
ممنونم ازت مهربون ... ان شاءالله بحق این تعدادصلوات هرحاجتی ک تودلت داری خدا بهت بده .خوش بخت وعاقب ...

الهی آمییین

ممنونم برای دعای خیرت

انشالله به حق ۱۴ معصوم شما و تمام نی نی سایتی ها به تک تک آرزوها و حاجتهای دلتون برسین در اسرع وقت و به بهترین شکل ... خدای نکرده اگر مشکلی هست هرچه زودتر از زندگیتون رفع بشه و درکنار عزیزانتون شاد و سلامت باشید به دور از بیماری و هرگونه غم و غصه 🙏🙏⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
۵ آیت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏⚘⚘⚘ @مرحوم     @الهه068   ...

سلام عزیزدل🥰❤️

خیلییییی ممنونم ازتون 😍💚

ان شاءالله که همه مون عاقبت بخیر بشیم،🤲🏻💚

حضرت رقیه (س) شفیع آخرتتون🌹❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی آمییین ممنونم برای دعای خیرت انشالله به حق ۱۴ معصوم شما و تمام نی نی سایتی ها به تک تک آرزوها ...

خواهش  میکنم عزیزم.

منم ازشما ممنونم بخاطر دعای زیبات درحقم 

امین یا رب العالمین 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2728
سلام عزیزدل🥰❤️ خیلییییی ممنونم ازتون 😍💚 ان شاءالله که همه مون عاقبت بخیر بشیم،🤲🏻💚 حضرت رقیه ...

فدای دلت 😍🙏

کاری نکردم ...  همچنین عزیزدلم 😍🙏⚘⚘⚘ 

الهی به امید خودت
قربون دلت عزیزم قبول باشه التماس دعا 😍⚘⚘ تگ کردمتون براتون ایت الکرسی خوندم و صلوات فرستادم مجددا ...

عزیزی گلم منم امروز روضه داریم پا دیگ نذری همتونو دعا کردم ان شاالله همگی حاجت روا   

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....

ماشالله به تو و آفرین به تو به خاطر این همتت که این سفره قشنگ رو پهن کردی و بهترین هدیه ها رو از طرف ما برای حضرت محمد و بچه های گلش پست کردی.

همه ثوابهاش باشه برای روح اموات شما و اموات همه خانوما که شرکت کردن.

منم تا شب  تا صلوات می فرستم.

و فردا حتما 2000 صلوات هدیه به حضرت امام زمان و مادر گرامیش حضرت نرگس خانم و مادر بزرگ گلش حضرت فاطمه می فرستم.

توی سفره هامون کاشکی یه جا هم برای ابوالفضل و مادر گلش هم بزاریم.همچنین حضرت حمزه.حضرت ابو طالب و نرجس خانم و ...

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

١٤تا به نيت برگشتش اسمم ياسمن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

تا شب 500 تا می فرستم .تو پست بالا نخورده تعدادش.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
ماشالله به تو و آفرین به تو به خاطر این همتت که این سفره قشنگ رو پهن کردی و بهترین هدیه ها رو از طرف ...

فدای دلت بشم عزیزدلم

من که کاره ای نیستم خانومهای نی نی سایتی فرستادن 😍⚘⚘⚘⚘

شما عزیزدلم رو هم تگ کردم براتون سوره خوندم و صلوات فرستادم ... الان هم ۱۰۰ صلوات دیگه به نیت حاجت روایی شما مجددا میفرستم 🙏😍⚘⚘⚘⚘

الهی حاجت روا بشین به حق امام رضا (ع)

الهی به امید خودت
2706