2733
2734

⚘💖 بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ 💖⚘

تا ۱۴ روز  تاپیک سفره صلوات داشتیم به قصد حاجت روایی، هر روز ۱۰۰۰ صلوات برای یکی از چهارده معصوم📿

باید در پایان این چهارده روز، ۱۴۰۰۰ صلوات ختم میشد اماااا به یمن دل های پاک شما ۲۰۰۵۰۰ گل صلوات دست جمعی ختم کردید 🙏😢😍🍬🍬

⚘⚘⚘ ۱۸۰۷ گل صلوات هدیه به حضرت رسول اکرم (ص) ⚘۲۲۰۰ گل صلوات هدیه به حضرت امیرالمومنین (ع)⚘ ۸۸۳۲ گل صلوات هدیه به بانو دوعالم حضرت زهرا (س)⚘ ۶۰۵۸ گل صلوات هدیه به حضرت امام حسن مجتبی (ع)⚘ ۴۳۰۰ گل صلوات هدیه به سید و سالار شهدا امام حسین (ع)⚘ ۸۵۱۴ گل صلوات هدیه به سیدالساجدین امام سجاد (ع)⚘۸۹۰۱ گل صلوات هدیه به حضرت باقرالعلوم امام محمدباقر (ع) ⚘ ۹۵۲۰ گل صلوات هدیه به امام جعفر صادق (ع) ⚘ ۹۲۵۰ گل صلوات هدیه به باب الحوایج امام موسی کاظم (ع) ⚘ ۳۳۱۴۰ گل صلوات هدیه به امام غریب حضرت امام رضا (ع) ⚘۲۵۵۷۰ گل صلوات هدیه به حضرت باب الحوائج امام جواد (ع)⚘ ۱۵۸۰۰ گل صلوات هدیه به حضرت امام هادی(ع) ⚘ ۱۹۱۶۲ گل صلوات هدیه به حضرت امام حسن عسکری (ع) ⚘ ۴۷۴۴۶ گل صلوات هدیه به حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (عج) ⚘⚘⚘

🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬

از ته ته دلم از خدای بزرگ و بخشنده برای تک تک تون آرزوی حاجت روایی دارم به حق چهارده معصوم انشالله به بهترین شکل حوائج تون رو بگیرید 🙏😍🎂🎂🎂🎂

شدیدا التماس دعا دارم ازتون 💔😍🍬

🎈🎈😍😍بیاید کامنت بزارید به نیت حاجت روایی تون براتون صلوات بفرستم و لایک کنم 😍😍🎈🎈⚘⚘⚘

الهی به امید خودت

۵۰۰ تا برا حاجتروایی و ارامش دلم

التماس دعا خانوما😍😭💛

اگه میشه نفری ی صلوات واسم بفرستین💛

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
@mehraboon99     @سواره     @آناعشق     @am775   ...

ممنونم مهربونم 😍 انشاءالله حاجتتون روا بشه 🌺 

الهی خیر ببینی گلم 🌻 

صلوات برای حاجت دلت 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

لطفا برای مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @ملکه__یخی    @عشقم_محمد    دعا کن گلم

انشاالله انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

دلم برای صدا زدنت تنگ بود عزیزم

مرسی 

۱۴ تا 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

لطفا برای حاجت دل @پفسه   @گلزعفرونی   @بانوی_اعظم   @بانورهایی97   @همتا69  

الهی خیر ببینی گلم 🌻 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

2706